Kitaplar ve hayatlarımız arasındaki ilişki?

Merhabalar ben çok kitap (roman) okurum ve gerçktn o kitapları yaşarım . ancak kolay kolay kitap bulamam çok seçiciyimdir. geçende bir kitap buldum ' Sevgiye Uyanış ' diye. okumak isteyenler için yazarı Safiye Çetinkaya. Ve bu kitap gerçktn benm haytımın dönüm noktası oldu. Belki bazıları okur hani onlarda farklı bir etki yaratır ama bu kitap bnde bazı ışıkların yanmasına biraz daha kndi hatalarımı görmeme neden oldu. sizin de böyle hayatınıza yön veren kitaplar var mı m. ettim. hem kitap bulma konusunda da yardımcı olabilirsiniz (:

1|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Yabana Doğru kitabı hayatıma yön veren en iyi kitaptı. Sayesinde 2 ay boyunca dağ tepe dolaştım. Kendi fiziksel ve ruhsal sınırlarımı zorlamak istedim. Daha fazlasını yapabileceğimi anladım. Aynı zamanda hayatta gerçek anlamda bakış açını değiştirebilecek bir kitap deneyebilirsin..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Harper Lee'nin, yaşamı boyunca kaleme aldığı tek kitap olan Bülbülü Öldürmek kitabını tavsiye ederim. Kitap, 1960 yılında Pulitzer Ödülü almış, film uyarlaması da Oscar Ödülü'ne değer görülmüştür.

0|0
    0|0
  • Benim kitaplarla aramdaki iliski maalesef bayramlarda "okul ne zaman bitiyor, askerlik ne zaman?" diyen uzak akraba gibi.:/

0|1
    0|0
    • Bende öyleydimm önceden. ilk romanım İpek Ongun'un Arkadaşlar Arasında romanıydı. ben hiç sevmezdm ama bu kitapla vazgeçemedm romanlardan. sendee seni yansıtan içinde kendini bulabileceğin bir ktapla başlarsan eminim bu fikirlerin değişir.

• @spyzewich sen var yaa adamsiiin!!

• Bence artık bir yerden başla :)

• Cengiz Aytmatov - gün olur asra bedel .. yıllar evvel bu kitabı okuduğumda çok etkilenmiştim :)

0|0
    0|0
  • Mehmet coskundeniz her kitabı bir harikaaa

0|0
    0|0
  • Kitapların en sevdiğim yanı kendini ve çevrendeki insanları orada bir karaktere büründürebilmek. Bu gerçekten muhteşem bişey.

0|0
    0|0
    • kesinlikle ancak bu duyguyu maalsf yaşamadan kimse anlamıyor ve ön yargıları yüzünden bu duygudan mahrum kalan çok insan var bnce. ve kitap okuma oranı maalsf çok düşük

• merak ettim kipatı bak :D aşk romanı dimi bu

0|0
    0|0
  • Danabaş Köyünü okurum hep

0|0
    0|0
  • çok benzer

0|0
    0|0
  • pek kurgu kitap roman okumam ama hareket iblisi adlı bir kitap var okumanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Minare Gölgesi

tavsiye edilir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Genellikle roman okurum. Kişisel gelişim, tarih vs. kitapları okuyamıyorum, maksimum 50 sayfa okur sıkılır bırakırım. Romanda tercihim; polisiye-gerilim ve içerisinde aşk olanlardır. Takip ettiğim yazarların seri kitapları var, onları okurum, yenisini beklerim :) Hayatıma yön veren bir kitap olmadı ama romandaki karakterleri kafamda canlandırıp onları kukla gibi oynatmak hoşuma gidiyor

0|0
    0|0
    • ewt konusunu beğenmediğim bir kitap olduğunda benm de yarıda bıraktığım çok kitap olduu ama her okudğun kitaptan sıkılıyorsan bence farklı konulara ait kitaplar denemelisin. çünkü benm severek okuduğum ve keşke hiç bitmese dediğim 1000 sayfa olsa okuyacağım kitaplar oldu çünküü o kitaplarda kndimi buldmm i. bnce sende kndini bulablceğin kitaplar okursan sıkılmazsn

• Bak nasıl sevmiyosam düşün, hep bahaneler :)

• Sevmek önemli tabi :D

• Bende bir anda kitabın baş kahramanı oluyorum :)
    Kitaplar insan hayatını gerçekten okumayı severek anlayarak okuyanları çok etkiliyor.
    Doğan Cüceloğlu Savaşçı muhteşem bir kitaptır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...