Bu filmi izlediniz mi? (kısakısa)?

Benim Adım Khan filmini izlediniz mi? Kendime keşke daha önce izleseydim diyorum. Harika bir film.
İzleyen herkesin beğendiği kanısındayım.

0|0
7|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• İzlememiş olan mutlaka ama mutlaka izlesin.

1|0
    0|0
  • İzlemedim izlemeyi de düşünmüyorum, bolywood filmleri 3 saatten aşağı düşmediği sürece izlemek istemiyorum. Bir sürü gereksiz, çıkması gereken sahneler oluyor, boşuna uzatıyolar zamanı. Konuları güzel Ghajini ve 3 Idiots izledim.

Ama bunlar sondu, devamı gelmez bence :)

0|0
    0|0
  • Dhoom3 filmiyle benim için tüm imajını yitirmiştir Hint sinemasının bu yüzleri.

1|0
    0|0
    • O kadar kötü mü?

• Sacmalık 10dk izleyerek burada yorum yapmaya hakkınız yok. cok bilmiş olaylarınız ve gercekten biliyormuscasına konusmalarınıza hayranım.

• Seninde yazıyı doğru okumadan burada ahkam kesmeye hakkın sok. '' son 10 dakikasında '' demişim ben. Hadi şimdi naş naş.

• aynen sadece benim adım khan icin değil keşke hint filmlerini daha once izleseymısım dıyorum kendi kendime. dhoom 3-2 race2. O kadar uzun olmalarına rağmen zamanın nasıl aktıgını bile bilemiyoruz. Ghajini özellikle aksiyon romantik ve gercekten insanı duygusal anlamda bağlayan bir film.

0|0
    0|0
  • Gerçekten den anlam yüklü bir film. İnsanlığın ve İslam'i felsefenin gerçekten iyi bir şekilde anlatıldığı bir film..

0|0
    0|0
  • konusu ne bayan?

0|0
    0|0
  • İzlemediğim film yoktur gibi. Ordaki bayanın oyunculuğunu beğendiysen FANAA yı da izle şiddetle tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Amir khan filmleri boğucu oluyor genelde, gereksiz müzik sahneleri ve uzatmalardan dolayı ghajini'den sonra hiçbir filmini izlemedim

0|0
    0|0
  • 3 idiot da güzeldir izlemelisin

1|0
    0|0
  • amirin filmleri güzel oluyor ghajini ve 3 idiots fanaa felan var onlarıda izlemelisin izlemediysen my name is khan gerçekten güzel bir film ;)

0|0
    0|0
  • bende izledim ama çok proje kokan bir film oturup film olarak izlemkten ziyade insanlara yoğun mesaj verme kaygısı var onun dışında öyle yani güzel genede ama ikinci kez açp izlemem

0|0
    0|0
  • Izlemedim aanrm

0|0
    0|0
  • izlicem bir ara arsivde bekliyo

0|0
    0|0
  • eski sevgilimle izledim harika bir filmdi :)

0|0
    0|0
  • izledim güzel film

0|0
    0|0
  • O film izlenmez mi geç bile kalmışsın :)

0|0
    0|0
  • Efsane filmdir :)

0|0
    0|0
  • izlemedim

0|0
    0|0
  • hint filmleri kötü

0|0
    0|0
  • Nedense hiç Hoşuma gitmiyor

0|0
    0|0
  • Havaalanindaki polisin selamini baskana soylemesiyle tebussumle bitirdigim filmdi :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hayır, izlemedim. Fakat adını çok duyduğumu söyleyebilirim. Ben açıkçası öyle filmlerden haz etmiyorum. Ama elbette zevkler ve renkler tartışılmaz. Herkesin beğenisi farklı yönlere kayabilir. Benim tarzım daha çok korku ve felsefik filmler yönündedir.

Yine de iyi olmuş izlemen.

0|0
    1|0
  • sonuna kadar izlemedim zaten pek sarmadı :D

0|0
    0|0
  • evet çok güzeldi

0|0
    0|0
  • izledim çok güzel film

0|0
    0|0
  • Çok sevdiğim bir film. ödül almalıydı kesinlikle

0|0
    0|0
  • 3 idiots benim de tavsiyem. Bir egitim sistemi ancak bu kadar guzel elestirilebilirdi :)

0|0
    0|0
  • Amir khan ın bir çok filmleri ni izledim.. her çocuk özeldir güzel..

0|0
    0|0
Yükleniyor...