Okunması gereken genel kültür kitapları var mı bildiğiniz?

Arkadaşlar okunması gereken genel kültür kitapları nelerdir var mı öneriniz bunu kesinlikle okumalısın dediğiniz ama tamamen genel kültür üzerine olmalı

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• her konuda farkli kitaplar sana bilgi katar bunlarin toplamina genel kultur dersin. yani hepsini bir arada bulabilecegin kitaba ben rastlamadim. mesela ben cengizhanin hayatini oku derim sonra teslanin hayatiolur ne bilim tarihi olaylari yunan mitolojisini okursun bunlarin hepsi birlesir kultur olur bilgi kazandirir seni bilmeyenden ayirir. tek kitapla olacak is degil ne bulursan oku

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bernard lewis modern turkiyenin dogusu ve genel kultur icin ben boyle roman okur gibi ansiklopedi okurdum cok faydasini gordum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• "Genel kültür"den kastınız nedir? Ona göre önereceğim

0|0
    0|0
    • yani dünya ile ilgili bilgi sahibi olmak sürekli güncel olmak bir ortamda her hangi bir konu konusuluyorsa o konuya ayak uydurmak

• sen aptalmısın ayak uydurmak için niye başlık yazayım ben buraya bilgi edinmek için konu acıyorum gerizekalı senin gibi boş insanların asıl ne işi var bu sitede adam akıllı bişey sorduk düzgün bildiğin bişey varsa cevap ver ayak uydurmak için gereksiz cevaplar atma

• usta pardon ben tamamen senin yorumunu yanlış anladım :D

• Kuran :D

0|0
    1|0
Yükleniyor...