Sıla Gençoğlu? :)?

Bu kadını sevmeyen var midir yaa? Şarkıları sesi mükemmel karakteri çok sevecen geliyor.. Tüm şarkılarına bayiliyorum ama favorim saki diyebilirim. Sizin en sevdiğiniz parçası hangisi? :)

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Sıla'nın herhangi bir şarkısını ilk dinleyişimde beğenmezsem; hatayı kendimde arar, beğenene kadar dinlerim. Çünkü Sıla kötü şarkı yapmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• sesi güzel yüzü çirkin en sevdiğim şarkısı oluruna bırak

2|1
    0|0
  • Bildiğimiz sıla ise bu vaziyetler diye bir şarkısı var, o da iyi.

cut.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • Yinede yeni güne uyanmaya sebebim çok.. Aynen harika

• Bayılıyorum bende.

0|0
    0|0
  • tanımıyorum bile

0|0
    0|0
  • Sila kadinda son nokta

0|0
    0|0
  • liseden beri arkadaşım ve hala görüşüyoruz
    dünya iyisi tatlısı bir kadın

0|0
    0|0
  • İlk şarkısı sanırım kendine güvenen şöyle gelsin diye bir şarkıydı öyle değil mi? Çok eleştirilmişti, sesinin olmadığından falan bahsedilmişti. Halbuki işte hepsi algı, pop ve hareketli şarkı söyleyen herkese sesi yok gözüyle bakıyor halk. Oysa slow şarkılara ağırlık verdiğinde Sıla'ya herkes sesi muhteşem vs. demeye başladı. Ben onun hareketli de olsa slow da olsa tüm şarkılarını beğeniyorum. :)

0|0
    0|0
    • Bende çok seviyorum en saçma sozleri bile nasıl dinlettigini biliyoruz. Alper tunga öldu mu? :))

• Kalbimizde yaşıyor. :))

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben Sılanın sesini ve şarkılarını çok seviyorum :). Onun konserinede gitme şansım oldu. Çok samimiydi ve belki başka hayattada bir komediyendi. Şakalarla, şarkılarla bizi eğlendirdi. Ve ayrıca çok güzel bir kadın.

0|0
    0|0
    • Çirkin diyenler var nerelerinden bakıyorlar bilemiyorum ama bencede çok guzel :)

• Her insanın zevki ayrı tabi ama ben bir kadın olarak onu çok zarif, asil buluyorum. Konserindede öyleydi :).

• Hediye, Yabancı ve Saki favorilerim. Sıla candır.

0|0
    0|0
  • Yalnız sıla lezbiyen :D

0|0
    0|0
    • Lez olmadığını biliyorum da neyse ne fikirlerim sabit

• Yirim o'nu :) Yabancı

0|0
    0|0
  • Dönmeye benziyo şahsen nefret ediyorum

0|0
    0|0