En güzelinden Yabancı dizi önerisi?

Arkadaslar bir sürü yabanci dizi var ve haliyle secenek cok insanin akli karisiyor var mı söyle etkileyici tatli bir yabanci dizi? Teşekkür ederim..

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Arrow bence süper bir dizi.)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Daha önce tamamladığım diziler ve takip ettiğim diziler dahil 30 a yakın dizi izlemişimdir. Ne tarz sevdiğini söyle, yardımcı olayım.

0|0
    0|0
    • Daha cok masalımsı ya da wampirli ve gerilim korku olabilir komedi istemiyorum.

• Vampire Diaries var vampirli. The Originals var. Önce vamp diaries i izle originals ı o zaman daha iyi anlarsın. olaylar bağımsız ama konu bağımlı. Gerilim korku olarak Hannibal olabilir. Game of thrones izle kesin hepsini geçtim got u izle.

• White collar izlediğim en faydalı dizi sahtekarlığı dibine kadar öğretiyorlar ama en sevdiğim Arrow dur onun gibi bir dizi bir daha yapılamaz The walking dead da müthiştir bir ailenin dünyaya savaşını anlatır hepsi candır hepsi ayrı bir faydalıdır :)

0|0
    0|0
  • Entourage
    The O. C

0|0
    0|0
  • Game of Thrones demesek ayıp olur herhalde. How I met your mother izlemediysen izle güzel dizidir. Çizgi film izlemem gibi bir takıntın yoksa south park oldukça komik bir dizidir.

0|0
    0|0
  • Shameless

0|0
    0|0
  • Doctor who?

0|0
    0|0
  • californitacion :) fena dizi

0|0
    0|0
  • The wampire diaries ve The walking dead en iyi 2 dizidir.

0|0
    0|0
  • entourage

0|1
    0|0
  • Fargo

0|0
    0|0
  • Dexter
    Prison break
    Doctor Who
    Cinsellik kaldırabilirsen game of thrones mutlaka

0|0
    0|0
  • Şuam izliyorum prison break. ve bide bunlar çok iyi breaking bad ile dexter kesinlikle izle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• birincilik sırası hariç değişkenlik gösterebilecek olan listedir. lakin birinci bellidir. Friends

0|0
    0|0
  • Supernatural

0|0
    0|0
  • SUPERNATURAL MERLIN HOW I MET YOUR MOTHER OLABILIR.. Merlin cok komik ve guzel.. Supernqtural ise korku ama yani hic korkmuosun hmde komik.. How i met your mother komedi zaten

0|0
    0|0
  • hangi tür istiyorsun :)

0|0
    0|0
    • Masalimsi ya da gerilim olabilir.

• gerilim aksiyon suç türünde homelandı öneririm fantastik izlemiyorum o konuda yardımcı olamam :D

• strain, lottery

0|0
    0|0
Yükleniyor...