Dizi Çevirmeni Olmak İsteyen?

Merhaba arkadaşlar, üniversitede okuduğum bölümün dili de İngilizce olduğu için uzun süredir kendi çapımda çeviri yapıyordum sonra baktım çevirilerim cidden iyi. Bugün Teen Wolf izlemek için Dizigold 'a girdim çevirmenlik için başvuru bölümü açmışlar anasayfada uyarı var başvurdum sabah biraz konuştuktan sonra deneme altyazısı gönderdiler çevirip yolladım değerlendirmelerini bekliyorum, İngilizcesine güvenen Subtitle Workshop kullanabilen başvursun valla zevkli iş. İnşallah sıkıcı bir dizi vermezler de kahvemi içe içe çeviririm. Ayrıca kabul edilirsem verdikleri diziyi size söyleyeceğim girip güzel güzel yorumlar yapın olur mu? :))))))

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayırlı olsun sevindim senin adına :) Ne kadar para aliyorlar genelde?

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederiiim :))) ücret istemedim ben gönüllü başvurdum ingilizcem çok da süper olmadığı için, ama ingilizcen iyiyse dizinin popülerliğine göre değişiyor ücretler sanırım 5 10 15 tl :)

Kızlar Ne Diyor 1

• bende eskiden çevirmenlik yapardım ama o zamanlar çevirmen azdı şimdi çok sayıda çevirmen var emeğine değmiyor az para veriyoralr

0|0
    0|0
    • evet maalesef öyle ama yine de bu site baya iyi yani çok iyi davranıyorlar bu başvuru sürecinden beri. benim istediğim dizileri vermeye çalışıyorlar hep. ama dediğin doğru yine de.

• ben zaten izlediğim dizilerden başlasını çevirmem :) güzel yinede uzun zamandır yapmıyorum çeviri boş vaktim yok

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...