Türk popunda en kaliteli müziği yaptığını düşündüğünüz sanatçı / grup hangisidir?

Türk popunda en kaliteli müziği yaptığını düşündüğünüz sanatçı / grup hangisidir?

Ben beğendiklerimden birkaçını ankete ekliyorum farklı bir cevap vermek isteyenler ekleyebilir..

Teşekkürler cevap veren herkese..

• Sezen Aksu
    50% (5)44% (4)47% (9)Oy Ver
  • MFÖ
    10% (1)22% (2)16% (3)Oy Ver
  • Haluk Levent
    10% (1)11% (1)11% (2)Oy Ver
  • Serdar Ortaç
    10% (1)23% (2)16% (3)Oy Ver
  • Ajda Pekkan
    20% (2)0% (0)10% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sezen Aksu..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Şunu söyleyebilirim ki: Şarkı söylemek kadar enstürman çalmak, diksiyon, müzik yapmak (aranje), yeterli eğitimi almış olmak da önemlidir. Aynı zamanda karakter, toplum içinde çizilen profil de bir sanatçı için oldukça önemlidir. Sanatçı, toplumun aynasıdır. Toplumu yansıtan ve aynı zamanda topluma iyi örnek olması gereken kişidir. Sezen Aksu usta bir sanatçı. Buna sözüm yok. Yalnız dönemimize bakarsak, son yılların en iyi sanatçısının Mustafa Ceceli olduğunu düşünüyorum. Zaten kendisi de Sezen Aksu'dan eğitim almış bir kişi. Onunla aynı sahnede enstürman çalmış, daha sonra aranjeleriyle ve güçlü sesiyle keşfedilmiş bir yetenek. Gerek sesi, gerek sahne performansı, gerek diğer müzik performansları (aranjeleri, enstürmanları), gerek aile yapısı, gerek sakin, kibar, centilmen karakteriyle topluma ışık tutan ve gelecek vaat eden bir sanatçı olduğunu düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • serdar ortaş ve ajda pekkanın bence orda işi yok. Onun yerine feridun düzağaç ya da cem adrian daha harika olurdu

1|1
    0|0
  • Haluk Levent'in pop müzik yaptığını söylemek de ayrı bir ilginç olmuş doğrusu. Tarkan tabii:)

0|1
    0|0
  • Tarkan ❤

0|1
    0|0
  • Serdar ortaç der susarım asdfghk;)) şaka şaka tarkan candır :D

0|1
    0|0
  • MFÖ..

0|1
    0|0
  • demet akalınn kraliçemm