Kız ismine sahip erkeklerin ya da erkek ismine sahip kızların dezavantajları nelerdir?

Sizce, Kız İsmine Sahip Erkeklerin Yada Erkek İsmine Sahip Kızların Dezavantajları Nelerdir ?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• 3 tane bayan ismi olan arkadaslarim var. 2 sinin ismi Canan birinin ki Özlem. Ortamda firildak arkadaslar olunca hep dalga konusu oluyor. Hatta bir tanesi telefonla otobus bileti ayirtmis. Isim Ozlem XXXX demis. Bayan yanina vermisler :) Otobuste hinca hinc oldugundan bayan yaninda kasila kasila gitmis :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• isimlerinin hep dalga konusu olması.

0|0
    0|0
  • İsim değilde sesi erkek gibi olan ama çok sempatik bir bayan hocamiz vardı kuaförü aramış bir gün demişler ki üzgünüz erkekleri kuaföre almiyoruz o da demiş ben bayanim inanmamislar sonra gitmiş çok özür dilemisler ve bedavaya getirmiş tüm işlerini :)))

0|1
    0|0
  • Çocukken dalga geçilmesi.

0|0
    0|0
  • Ergenler arasında dalga konusu oluyor genelde

0|0
    0|0
  • dezavantajları tabikide kız isen erkek erkek isen kız sanmaları=)..görmeden tabiki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İsme sahip olanlar alışıyor ama bence çok kötü. Sadece benim gördüklerimde bile millet hep aynı espirileri yapıyor. Sanki ilk defa yapılmış gibi ve isim sahibi de uyumlu olmak için idare ediyor. Ben olsam değiştiririm ismimi.

0|0
    0|0
  • Soy ismim.Özellikle sınavlarda ve devlet dairelerinde soy ismimle hitap edince çok tuhaf oluyor.Ve kuzenim erkek ismine sahip ona eskiden yoklama kağıdı bile gelmişti.

0|0
    0|0
  • Erkek ismine sahip kızları askere çağıriolarmış hahahaha :D

0|0
    0|0
  • İsmim unisex. Bazı mailleşmelerde kız sanıyorlar beni.

1|0
    0|0
Yükleniyor...