İkinci el gitar?

Selam gençler. Ben ikinci el gitar almak istiyorum, modele karar verdim. Yalnız almaya benimle gelecek kimse yok. Hani sapta çatlak var mı, eşik durumuna falan bakarım ama sesinden pek anlayamam. tek başıma alabilir miyim? Bir müzik mağazasına gidip mağaza görevlisine çaldırıp denetsem nasıl olur?

Güncellemeler:
Cevap yok mu?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• klavyede butun tellerı ve perdelı sırayla bas cızırtı sesı var mı sesde bozuk perde vamrı kontol et, sonra tellerın baglandıgı yerlere bak kulaklar kolaymı donuyor zomru boşa donen varmı? sonra gobdeysıone ve klavyesının duzgunlugune bak. ve tellerın yukseklıgıne bak.

0|0
    0|0
    • Satan arkadaş, alan kişi telleri değiştirip devam etsin demiş. Nedenini bilmiyorum. Pas falandır herhalde. O şekilde denesem sorunla ayırt edebilir miyim?

• 500 civarı

• 500 lira güzel bir bütce bence gitar forumlarını biraz araştır, ıbanez grg serisinden bır gitarı sıfır olarak alabilirsin. bşyere 2. ele para verme. gıtarı aldıktan sonrada taksımde rıfat usta var luthier, ben yınede herseyını kontrol ettırmek ıstıyorum dersen ona goturebılırsın o butun sap ayarı tel vs herseye guzel bı ayar ceker.

Erkekler Ne Diyor 2

• Sahibinden. com dan alacaksan eğer get (guvenli e ticaret) açılmış ilanlardan almanı tavsiye ederim. Boylece beğenmediğin urunu 3 gun içerisinde geri iade edebiliyorsun.

0|0
    0|0
  • Müzik mağazasından mı alacaksın?

0|0
    0|0
    • Hayır, sahibinden alıcam

• Bilmiyordum youtubedan videosunu izledim pek hard bir yapısı yok. Sanırım o fiyata biraz fazla ama başlangıç gitarı için iyidir tabi ki gitar sağlamsa.

• Hard'dan kastın?

Kızlar Ne Diyor 1

• 3-5 fazla yeni alsan daha iyi ya da bekle satan biri olursa denk gelir belki

0|0
    0|0
Yükleniyor...