Türkiye neden Eurovision'a katılmıyor?

Türkiye neden Eurovision'a katılmıyor?

0|0
9|22

En İyi Erkek Görüşü

• Gösterilen sebep: puan vermedeki adaletsizlik
    Asıl sebep: ülkeyi yönetenlerce fazla erotik bulunması

4|1
    1|1
    • Haha ciddimisin? Burası İran mı

• Birşey değil :)

• türkiyeyi trt yönetmiyor beyefendi haddinizi bilin

Erkekler Ne Diyor 21

• ülkeyi trt yönetmiyor beyefendi sözünüzün arkasındaysanız arkasında durun ama ben sözünüzü yok sayıyorum.. puan sisteminde kesinlikle adaletsizlik var ve ben bunu sindiremem.. siyasette kazanamamızın sebebi de bulunduğumuz konumdur.. jeopolitik konumumuz dolayısıyla her yerden baskı yiyoruz.. Ama biz yılmadan kanal istanbulu da devreye sokup artık gemilerden para alacaz..

1|1
    2|1
    • yorumuma saygı beklerim eksileyenler bu siteden gitsinler..

• 1- trt devlet kanalı değil mi? Dolayısıyla yönetenler de doğrudan yönetenlere bağlı değil mi?
      2- benim düşüncem bu sözümün ya da düşüncemin tabii ki arkasındayım sen yok saysan ne saymasan ne had bilmekle ne alakası var?
      3- tabi tüm dünya bize karşı herkes düşman emin ol bu sadece bize. Yoksa herkes dost birbiriyle
      4- kanalistanbul ile bu sorunun ne alakası var?
      5- çatır çatır eksiledim. İstediğim gibi de eksilerim site bana bu hakkı vermiş esas sen bundan rahatsızsan sen gidebilirsin gitmiyorsan eksilenmeyi kanıl edeceksin

• Ya 7. Olduk ya hemen yine bizim hükümetin ergenliği tuttu bana ne kardeşim oynamıyorum ya diyip köşeye çekildiler.
    Tamam eşitlik olmadığı aşikar ama burada asıl amaç da o değil ki bir aktivite bir beraberlik sonuçta. Tabi bir de islam ülkeai yolunda ilerlediğimiz için yediremiyolar "çıplak" dansçıları

1|0
    0|0
  • Türkiye eurovizyona katilmiyor çünkü puan sistemindeki adaletsizlik ve İngiltere vs. Gibi ülkelerin on eleme oynamadan finalde yarismasi... Bilindiği üzere artik TURKVİZYON var.. Katılan ülkelere bakabilirsiniz...

0|0
    1|0
  • Öküzleri ölmüş

0|0
    0|0
  • Çünkü yarışmada sanattan çok siyasetin geçerli olduğunu düşünüyor ve haklı da.

1|0
    0|0
  • çünkü ülkemiz ismini hep kötü alanlarda amaçlayan bir ülke böyle aktivitelere gereken saygı 0

0|0
    0|0
  • Oylama adil degil herkes komsusuna veriyo

0|0
    0|0
  • amacı dışına çıkan bir yarışma oldu artık... avrupadaki müzik otoriterleri dahi takip etmeyi bıraktılar oraya katılıp ülkelerin birbirine yağ çekip bizi yerin dibine sokmasını izlemektense rest çekip katılmamak daha onurlu bir davranış bence

0|0
    0|0
  • Puanlama yüzünden ama gereksiz tepki sonuçta eğlence amaçlı birsey büyütmeye gerek yok

0|1
    0|0
  • eurovision bir şarkı yarışması değil çünkü politik oyunlar dönüyor hep ondan

0|0
    0|0
    • Ne gibi

• körler sağırlar birbirini ağırlar bu yarışmayı düzenleyen avrupa biz nasıl tam puanımızı azerbaycana veriyorsak onlarda birbirlerine veriyor gitmemiz saçma mesela

• Şu yarışmayı büyütmeyin artık ya.

0|0
    0|0
  • Bos beles olduguna inaniyorum.

0|0
    0|0
  • Kazanamadığından

0|0
    0|0
  • Tarkan katılabilir ama, risk almıyor kazanamazsa kaybedecek şyleri var :) o bir star.

0|0
    0|0
  • çok şey kaçırmıyoruz çok salak saçma bır muzık yarısması. abba dısında ünlü olan yok

0|0
    0|0
  • Bir şeyi kınıyorduk gene ama neyi unuttum ben

0|0
    0|0
  • trkiyede kendisi ole bir etkinlik düzenliyo çünkü niye gitsin onlar gelsinler

0|0
    0|0
  • Eurovision da müzik değil siyasi görüş ve ideolojiler yarışıyor her ülke kendine yakın gördüğü ülkeye oy veriyor müzik bahane

0|0
    0|0
  • sakallı karıdan sonrada katılmasın.

0|0
    0|0
  • eurovision basit bir Şarkı yarışması değil de ondan orda Süper bir siyaset dönüyo bizimkiler de Tribal politika yapıyolar..

0|0
    0|0
  • hükümetin gtlügünden yok puanlamaya itirazmış falan falan sanki nobel ödülü veriyorlar

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Katildiklarinda bir egolari sisiyo Turkiyeye gelince nerdesin askim burdayim askim diye sarki yapiyolar katilmamalari en iyisi

1|1
    0|0
  • Çünkü kimse şarkıya göre puan vermiyo. Herkes komşu ülkesine veriyo puan. Sen hic bize azerbeycanin 5 puan verdigini gördünmü? Sarki kötüde olsa 12 puan.. çünkü neden biz komşu ülkeyiz :D

1|0
    0|0
  • Şu anki devlet politikası batıya yaklaşma değilde doğuya yaklaşma olduğu için bence. Bakınız türk ülkeleriyle müsamere gibi yarışma yaptılar Türkovizyon😁

1|0
    0|0
  • artık komşularıyla da arası kötü rezil olmamak için kim vercek puan komşularımız da vermezseee:D

1|0
    0|0
  • Şike yapıyorlr kınıyoruz.

0|0
    0|0
  • puanlama sistemi yüzünden

0|0
    0|0
  • iyiki katılmıyoruz

0|0
    0|0
  • katılmasında bence. özellikle son dönem şarkılarımız berbat