Okuldaki alakasız dersler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Tıp okuyan adamin coğrafya dersi görmesi ne kadar saçma..
+hastayi kaybettik ama dağlar denize paralel:))

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Psikolojisi var ama bitkilerin , arazinin de felsefesi !

0|1
    0|0
  • adsfada soru detayına bittim :D
    bir gün bir soru sorduklarında ''lan doktor olmuşsunda coğrafyadan haberin yok'' demesinler diye sanırım :D

1|1
    0|0
  • Bilgisayarin da arkeolojisi var

0|1
    0|0
  • Bnde lisedeyken sayısal birden sinava giricektim okulda sözel iki okuttular :)

0|1
    0|0
    • Bende gerek işletme okurken gerek laboratuar okurken ve gerekse elektronik okurken çok saçma sapan bizlerle alakası olmayan dersler görüyorduk :D

Erkekler Ne Diyor 6

• alakalı ders koyuyorlar diyelim. onların da içeriği çok saçma oluyor. mesela mühendislik fakültesine ekonomi dersi veriyorlar. tamam ekonomi önemli de anlatılan konuları mühendislikle bağdaştıramıyorum. ya da bağdaştıracak gibi anlatmıyorlar. merkez bankası faizi yükseltirse şöyle böyle olur. gayri safi bişeyler bişey olur. tam külfet. bir şey de öğrenmemiştim. yüksek notla geçtim ama orası ayrı :) sınavları da cacık oluyor zaten. ekonomi bölümü de önemsemiyor...

0|1
    0|0
  • eğitimsizlik vol. III olmuş resmen. sen ne mezunusun

0|1
    0|0
  • Ekstra onlar :)

0|1
    0|0
  • tıp fakültelerinde coğrafya dersi yok zaten tamamen espri olsun diye uydurulmuş

1|1
    0|0
    • Espiriyle karışık eğitim sistemimizin saçmalığına değinmek istedik :) Sende hemen vur yüzümüze tabi :D

• şu an okulda verilen derslerin hangisi ilerideki hayatta işe yarıyor buna üniversitede görülen tüm derslerde dahil saçma bir düzen var

0|1
    0|0
  • Bence uyumak için koymuşlardır onları.

0|1
    0|0
Yükleniyor...