Nerdesin aşkım hadisenin şarkısı bu şarkı & şarkılar size neyi çağrıştırıyor?

Çak bir selam canım baksana alev alev yanışıma :)
Bir güzellik yapsana gece benle kalsana :)
Sarılmandan belli kırcanmı belimi :)

Artık şarkılar bile buram buram kokuyor sanki tek banamı çağrıştırıyor yoksa sizin aklınıza farklı şeylermi geliyor :)

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Seks, dünyanın her yerinde var olan bir şeydir. Yeni doğanın bebeğin bile zaman sonra öğrenebileceği bir kavramdır. Bence bu kadar abartmamalıyız. Bunu Türkiye ve çevresinde bu kadar ''tabu'' haline soktuğumuz için ilerleme kaydedemiyoruz. Kliplerin ''subliminal mesaj'' yolu ile insanların beyinlerine bunları aşıladığını düşünüyorum. Fakat normal karşılıyorum. Çünkü dört bir yanda tek üreme yöntemimiz olan, haz veren bir duygusal paylaşımdır. Bunun üstüne bu kadar konuşmayı ve şikayet yanmayı da yanlış buluyorum. İsteyen istediğini yapabilir. Bunlarda bizi ırgalayan olgular değildir, duyarlı ve bilinçli olunuz.

Cehaletten kurtulunuz, yeniliklere ve Batı ülkelerine yönelmeye çalışınız.

1|1
    1|0
    • Sen fazla batılaşmışın kaç kişiyle yattın bizde geri kafalı değiliz neyi çağrıştırıyor diye sordum kuş beyinli ben amerikada okudum sümüklü pakize kamuoyundada bazı şeyler yasaklanır bir ar edep vardır rihannaya koyulan sansür gibi avrupa ülkerinde bile sansür koyuluyorsa kadına o zaman onlardamı geri kafalı ahlak denilen birşey vardır bunun geri kafalılıkla alakası yoktur ;)

Kızlar Ne Diyor 3

• İki gün önce ayrıldığım sevgilimi hatırlıyo nerdes, n aşkım dediğimde burdayım aşkım diye cevap verir whatsapptan ses kaydedip falan bana yollardı

0|0
    0|0
  • Hadisenin şarkısı LGBT'yi hatırlatıyor bana :D

0|0
    0|0
  • Valla geliyo ama her şey normalleşti artık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• evet buram buram meks kokuyor :D

0|0
    0|0