Kravat modelleri için tavsiyeleriniz var mı?

Yani herşeyin modasını anlıyorum da, kravatların nasıl olur onu anlamıyorum. Şekli, yapısı belli bir şey zaten, renkler, desenler belli.. Daha önce yapılmayan ne olabilir?

Yani kravat modası en fazla kravat takmak ya da takmamak olabilir sanki bence. Siz ne düşünüyorsunuz? Kravat modası nedir?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Geçen yıllarda bir akım başladı taşlı kravat.. Hatta manken Çağla Şikel bunun üzerine dükkan bile açtı...Bu sene hiç görmedim, demek ki modası geçti :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kıravatı kendine elbisene yakıştırıyosan tak senin modan olsun. Takmak istemiyosan takma. Moda da neymiş. Kendi zevkine göre hareket et öncelikle modayı daha sonra kat işin içine. Sırf modayı takip edecem diye her şeye uyarsan şebeğe dönersin valla:)) Ayrıca babam zamanındaki desenli kravatlar hiç hoş görünmüyor göze. Daha sade ve daha uyumlu kravatları erkeklere yakıştırıyorum.

1|0
    0|0
  • Her şeyin olduğu gibi bunun da modası vardır elbette. Ama mesele zannedersem kendine uygun tarzı yakalayabilmektir.

Gittikçe de kravat sadece resmi durumların simgesi haline dönmeye başladı. Ama bildiğim kadarıyla değişik dokulu soft renkler, parlak renkler, orta-ince kalınlıktaki kravatlar son zamanlarda daha fazla tutulan modeller..

1|0
    0|0
  • herşeyin modası olduğu gibi bunun da modası var mesela taşlı kravatlar, açık renk kravatlar-koyu renk kravatlar çizgili kravatlar-rozetli kravatlar-vesaire vesaire

0|0
    0|0
  • Ben de size hak veriyorum

1|0
    0|0
  • Aaa, kravat modası olmaz mı hiç? Önceleri motifli kravatlar modayken, mesela bu yıl koyu renkler ve kesin çizgiler moda.

1|0
    0|0
  • Kravat modası hakkında bir bilgim yok.

Çizgi film kahramanları desenli kravatları çok seviyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Revaçta olan renk ve desenler her zaman değişebilir. Yapıya gelince kumaş, örgü, parlak, mat v.s. olarak zaman zaman eğilimlerde değişiklikler meydana gelir.

Şekil ise bilirsiniz bazı kravatlar daha enli yani geniş olabileceği gibi, şu sıralarda moda olduğu gibi ensiz de olabilir. Aslında şu kravat dediğimiz küçük aksesuarın çeşidi çoktur :))

1|0
    0|0
  • Eğer kravat modası da ceket modasında olduğu gibi tekerrürden ibaretse (üç düğmeli iki düğmeli kırlangıç yaka... Yıllardır devreder durur) bu kravat konusunda bizi hakikaten çok karanlık günler bekliyor :))

Düşünsenize Zeki Alasya, Metin Akpınar filmlerindeki kısa, kalın ve koca koca çiçekli kravatları :)))

0|0
    0|0
  • aşırı ince kravatlar var, parlaklar var, kalın bağlılar var. vs. bir de elbiseyle renk uyumu önemli

0|0
    0|0
Yükleniyor...