Türk dizilerinden uzun zamandan uzak duruyordum fakaattt?

Türk dizilerindeki çarpık ilişkileri sevmediğimden dolayı uzun zamandır Türk dizisi izlemiyordum. Ancak Show Tv'de "Yılanların Öcü" filmini izleyene kadar. İlk izlediğimde film zannettim. Meğer diziymiş ve gayet sağlam. Peki sizin vazgeçemez haline gelen diziniz hangisi?

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• çay saatime deniz yıldızı geliyor. yoksa pek takip ettiğim kalmadı açılan neyse ona bakıyorum

0|0
    0|0
    • inan bende daha önce öyle yapardım. Genelde spor programlarını izlerim işim gereği ama dizi olark Yılanların Öcü gerçekten etkiledi beni.

Kızlar Ne Diyor 9

• Yılanların öcü ve güllerin savaşı

0|1
    0|0
    • hımm sende sevdin demek Yılanların Öcü'nü

• Sevilmezmi güzelim dizi. Senaryosu çok hoş hele dizinin çekildiği yer şahane 🗻🗻😊

• kesinlikle. Nevşehir'de çekilmiş dimi? İnsanların samimiyeti v. s hepsi gayet iyi.

• hiçbiri umrumda değil aslında

0|0
    0|0
  • Diğer Yarımı izleyene kadar hiç dizi seyretmiyordum. Ama Diğer Yarım'ı seyrediyorum. :)

0|0
    0|0
  • Yılanların öcü mü
    Takip etmiyorum ben

0|0
    0|0
  • benim adım Gültepe

1|0
    0|0
  • Ulan İstanbul cok güzel
    Kiraz Mevsimi izliyorum komik geliyor.
    Yılanların Öcüne denk geldim ilgimi cekmedi ilgini ceken nedir?

0|0
    0|0
    • saflığı ve dizinin samimiyeti. Karakterler özenle seçilmiş. Nevşehir'e hayran biri olarak, ilgimi çekti. Not: Dizi Nevşehir'de çekiliyor.

• o dizideki yanarım şarkısı enfes

• Güzel ben genel olarak begeniyorum

• şu an tek. izlediğim dizi Benim Adım Gültepe... öyle bir geçer zamanki gibi çok tutulacak eminim

0|0
    0|0
  • Kara Para Aşk

0|0
    0|0
    • bazı dizilerin isimlerinde cümle düşüklüğü var bence. Bu dizinin isminde olduğu gibi. Kara-Para-Aşk olsaymış iyiymiş

• Hayır dizinin konusu kara para aklayıp suç işlemek kara para birleşik

• hmm evet kara para diye bir olay var anladım

• Kiraz mevsimi, güllerin savaşı, medcezir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• prensip gereği tw izlemiyorum dostum.

0|0
    0|0
    • Arada değişiklik gerekiyor sebestian, ama çok aldanıp izlememek gerekiyor o konuda haklısın

• tm sen kendni yinede garantiye ay hç blli olmaz bu işler.)

• futbolu yüzmeyi ve basketbolu tercih ederim :)

• Kardeş Payı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...