Benim Adım Gültepe dizisi nasıl sizce!?

sizcede çok güzel değilmi ya :D çok fena etkiledi beni bu dizi özellikle seyfi karakteri fena olmuş en son lise defterindeki edizde öyle bir geçer zamankideki metede görmüştüm bu asiliği :D inşallah reyting kurbanı olmaz :(

0|0
16|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• ben beğenmedim

0|0
    0|0
  • çok varoş bir dizi

0|0
    0|0
  • Bir ben mi izlemiyorum bu diziyi :/

0|0
    0|0
  • Iyice ferid, orhan , Müslüm takilioduk diziyle beraber dahada damara bağlar olduk. Ağır dram

0|0
    0|0
    • façaya devam seyfiye selam ;-))

• güzel dizi bende fırsat buldukça izliyorum

0|0
    0|0
  • cok guzel katılıyorum, özellikle fevzinin ağlama sahneleri beni beni benden alıyo :D

1|0
    0|0
  • sen desene derslerden başını kaldırabiliyon mu gardaşş :D

0|0
    0|0
  • Seyfi yerinde duramayacak galiba dizi biteen kadar çocuk sürekli koşuyor mahalle içinde zaten bir saldırganlık sorma gitsin de bazı yerlerde de haklı tabii

0|0
    0|1
  • Ben de cok begendim severek ve agliyarak izliyorum :)

0|0
    0|0
  • Gercekten Izmir'de cekilseydi daha da iyi olurdu bence

0|0
    0|0
    • nerde çekiliyor ki

• keşke izmirde devam etseymiş daha gerçekci olur en azından böyle bir diziye

• Bende ayni fikirdeyim

• Dizi iste ya

0|0
    0|0
  • Dizi İzmir 'in Gültepe ilçesinde çekiliyor. Gültepe Konak ilçesine yakın büyük bir ilçe.

0|0
    0|0
    • sarıyerde çekiliyor diyolar?

• Dikkatle izlersen ilk bölümlerinde kordon'u gösteriyordu ve arada Konaktaki saat kulesini gösteriyor.

• aşşağıda zaten ilk 3 bölüm İzmir sonra İstanbul'da çekiliyor demiş inşallah öyle birşey yoktur

• Ben çok sevdim. Ekin koç farkı.

0|0
    0|0
  • Bende cok sevdim diziyi harika ya zaten ekin koc hayranligimda olunca izlemeden duramiyorum

0|0
    0|0
  • Beğendim ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Fazla olaylı. Ama başrol oyuncusu çok iyi taşıyor rolü. Güzel yabancı dizi izler olarak kardeş payından sonra izlediğim tek Dizi

0|0
    0|0
  • Bence iyi pazartesi gideri var

0|0
    0|0
  • Benim adımda Kadıköy

0|1
    0|0
Yükleniyor...