Kapat

Yerli film tavsiyesi olan hem duygusal hemde gerçekçi?

Yerli film tavsiyesi olan hem duygusal hemde gerçekçi? DAĞ filmini soluksuz ızledım nefeste öyle hanı bıraz ızleyınce gercekcılık cıkıyo on plana yabancıda olur

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• "Gemide"
    "Tabutta rövaşata"

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• www.akalitefilmizle.com/...gonuller-full-izle.html İMDB Puanı 8.4 oldukça kaliteli bir film mutlaka tavsiye ederim. Yerli ve ayrıca ödüllü.

2. Dünya savaşı zamanlarında ve 1940 – 1950 yılları arasında geçen Birleşen Gönüller izle bir dram filmidir. 2. Dünya Savaşında Doğu cephesi yerle bir olmuş bununla birlikte insanların umutlarını da, sevdalarını da, hayatlarını da onlardan alıp gitmiştir. Bölgede ki tansiyon iyice yükselmiş, Naziler ve Rus ordusunun ateşi arasında verilen bir aşk mücadelesi. Cennet ve Niyaz soğuk savaşın kapıya dayanmasıyla, evliliklerinin ilk günlerinde ayrı düşerler. Almanya ya Naziler tarafından köle olarak alı konurlar. Trende Niyaz atlar ve Cennet tek başına kalır yakalanır onlara bebeğini trende doğurmak zorunda kalır.

0|0
    0|0
  • schinder's list vardı izlediğim en iyi filmlerdendir american history x var ihtiyar delikanlı var ki konusu değişik ama mükemmel repliklere sahip bilemedim çok iyi filmler var

0|0
    0|0
  • Tamam mıyız filmi müthiş ben çok beğendim her izlediğimde ağladım.

0|0
    0|0
  • Incir receli 2 teaseri bile yeter :)

0|0
    0|0
  • Uzun hikaye

0|0
    0|0
  • Yerli diyosan Benim Dünyamı izlemelisin bence , O çocukları bide , izlediğim en iyi yerli filmler

0|0
    0|0
  • İncir reçeli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...