Ney kursuna başlıyorum?

haftaya ney kursuna başlıyorum daha ney almadım alırken nelere dikkat etmem lazım bilgi verirseniz sevinirim

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• 10 yıldır ney üfleyen, Türkiye nin çok önemli üstadlarının takdirini ve olurunu kazanmış birisi olarak (bunu bana güvenmeniz için söylüyorum, amacım farklı değildir) kesinlikle acele etmemeni ve öncelikle tavsiyelerimizi dinlemenizi isterim doğru bir seçim için

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ney kursuna başlıyorum neye dikkat edeyim neye göre alayım?
    ney duyamadım? evet ney alıcam.. ney? o neyi biliyorum tamam ok asdasdaasf

1|0
    0|0
  • @soğuknefes bu kardeşime sor yardımcı olur sana

1|0
    0|0
  • Ses çıkaramıyorsan gitme. Haftalarca paranı alıp ses çıkarmanı beklerler. Evde videoları izle ve bilenlerden yardım al. Ses çıkar, sonra kursa başla.

0|0
    0|0
    • imekin ücretsiz kursuna gidicem zaten. bide bu sesi niye herkez cıkartamıyorki onu anlayamadım zor olan ne?

• Ses çıkartması çok zor diyorlar hatta bazı hocalar ses çıkartamayan gelmesin falan diyorlarmış onun haricinde bana kalırsa çevrende ney falan bilen varsa onunla gidip alabilirsin ya da hocana danış.

0|0
    0|0
    • niye zorki ya nefes yapısıyla ilgili bieşymi

• ney çalmadığım için o konu hakkında hiç bir fikrim yok 3 gün ses çıkartmak için uğraşanları duydum ama sakın bu dediklerim seni kararında vazgeçirmesin çalışmakla olur herşey

• yok ben kenime inanıyorum zaten hemde ne zamandır istiyordum yaparım yani inşallah

• üflenti diye gelecek lakaplara hazırlıklı ol :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...