Dugununuzde ilk dans muzigi?

Arkadaslar dugununuzde ilk dans muzigim su olsun diye bir hayaliniz ya da isteginiz var mi? Evliyseniz eger hangi sarkida ilk dansinizi ettiniz?

0|0
14|14

En İyi Erkek Görüşü

• hatırlamıyorum zaten umurumda da olmamıştı bitse de şu soytarılıktan kurtulup eve gitsem kıçımı devirip bir güzel yatsam 2 gün kalkmasam diye düşünüyordum..

0|0
    0|0
    • Evleneli ne kadar oldu :D

• Yuh ya tiksindim evlilikten şu an ne demek bıktım aynı karıdan?

• @NirvanaSs ruhum bunalıyor ruhum anlatamıyorum galiba kendimi delirecek gibi hissediyorum.

Erkekler Ne Diyor 13

Kızlar Ne Diyor 14

• https://www.youtube.com/watch?v=Bj4jOKffxwo dans müziği olur mu bilmem ama..:)

1|0
    0|0
  • www.google.com.tr/url sözleri çok anlamlı geliyor.

0|0
    0|0
  • Tango yapmak isterim:) Beren Saat'in Selçuk Yöntem'le yaptığı tangodaki müziği çok seviyorum. O olabilir sanırım:)
    -Gecen bol olsun.-

0|0
    0|0
  • ilk dans müziği değil de düğünümde çalmasını istediğim şarkı "kayahan-seninle herşeye varım ben" di ama kuzenim çaldı resmen :( şu an için hayalim yok. koca adayı da yok zaten

0|0
    0|0
  • Ege - Sıcak Ekmek :)

0|0
    0|0
  • Dansı bilmem ama ilk giriş müziğim
    Binbambom çatlasın düşmanlar benimde artık bir sevgilim var olcak

0|0
    0|0
  • Olmazmi, uzuun bir listemiz var, seçim zor olacak :)

0|0
    0|0
    • Meselaa neler var

• İlk sırada Kayahan - bizimkisi bir aşk hikayesi, hiç eskimeyen bir şarkı bence, çogu aşk şarkıları o kadar dillere pelesenk oluyorki, bir süre sonra duymak istemiyor insan, ama bu - muhteşem bence :)

• Ferhat Göçer - Sarıl bana bizim şarkımız olduğu için :)

0|0
    0|0
  • Die in your arms

0|0
    0|0
  • Britney spears davet edicem evlenirsem :)

0|0
    0|0
  • benim zamanimda ASK HERSEYE DEGER calmisdi o modaydi

0|0
    0|0
  • Hiç düşünmedim :D

0|0
    0|0
  • İki sene oldu evleneli. farklı bisey olsun istedik çelik dilberim. ki bizim sarkimiz

0|0
    0|0
  • şimdi evlenecek olsam bana ellerini ver hayat seni sevince güzel yoluna adadım ömrümü ben gel kaçma güzeeel :D yapardım ama daha var evlenmeme ne şarkılar çıkacakk

0|0
    0|0
Yükleniyor...