Türkü ve halk müziği dinleyen var mı?

En sevdiğiniz türkü ve sanatçısını yazar mısınız? Ben genelde türkü dinlerim neden bilmiyorum ama :) Türkü dinleyen çok az gibi.. Kendimi bu konuda yalnız hissediyorum :) Bildiğiniz , dinlediğiniz , en sevdiğiniz türküyü paylaşır mısınız?

Şimdiden teşekkürler :D

Güncellemeler:
Benim dinlediklerimden bazıları ; Güler Duman , Kıvırcık Ali , Gökhan Doğanay , Yıldırım Budak , Zara , Musa Eroğlu , Yavuz Bingöl , Yudum , Ali Özel , Gülşen Bütün , Seyfi Yerlikaya , Nurettin Rençber , Aynur Doğan , Özcan Türe , Yusuf Gül , Tülay Maciran , Ali Karataş , Ahmet Kaya , Özlem Özdil , Onur Akın :)))

0|0
830

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 30

• http://www.youtube.com/watch?v=rWGPjMWj1kw

Türküler özümüz, sevilmez mi hiç. Her biri özeldir, halkın bağrından kopmuştur. En sevdiğim yok, hepsi en sevdiğim, bunlardan birisi, umarım keyfle dinlersiniz.

0|2
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Türküler bizim özümüz bayaa bir türkü bilirim ezbere Sabahat akkiraz eski libas bayılırım bu türküye ama genelde de pop dinlerim

0|0
    0|0
  • Olgun Şimşek

0|0
    0|0
  • Türk halk müziği dinlerim. Çökertme Türküsü.

0|1
    0|0
  • tabi ki dinliyorum ama öyle en sevdiğim diyebileceğim aklıma gelen yok çünkü hepsi birbirinden güzel ve anlamlı

0|0
    0|0
  • Yeterli olur galiba. Mekanın cennet olsun büyük usta.

http://www.youtube.com/watch?v=TwpVZEsi8CA

0|0
    0|0
  • Türkü bilmeyen, Türk'ü bilmez.

0|0
    0|0
  • Tolga çandar sesi çok hoş ve çok güzel söyler. Birde kubat var oda çok tercih edilendir ama tercihim tolga çandar

0|0
    0|0
  • türkü söyleyebilene hastayım ama türkü söylemek adına böyle bir boğma moduna girenlere deli oluyorum. hakkını verebilen çok az

0|0
    0|0
    • bende çok güzel söylüyorum :)

• dinlerim:)))
      canlıyayına hazırlanırken mesela biçoğunu dinleyemezdim. tonları ayarlayıp kulaklıktan başka şarkılar dinlerdim. böyle türkü kokmaya çalışıyolar falan. gerek yok bu havalara:)))

• Türkü sevmem ama haşk müziği iyidir
    Livaneli favorimdir mesala :) mahsuni de iyidir

0|0
    0|0
  • Severim, seviyorum, dinlerim.
    Zara dinlerim genel olarak.

0|0
    0|0
  • evet...
    -Mustafa Yildizdogan
    -Ahmet Safak
    -Osman Öztunc
    -Atilla Yilmaz
    -Ibrahim erkal
    -Ozan Ünsal

0|0
    0|0
  • Zamanında Grup Çığ var idi. Sonra Ayrıldılar. Oğuz Aksaç'ı eklemek isterim. Kirpiğin kaşında değdiği zaman

0|0
    0|0
  • Turku ve halk muzigi candir.

0|0
    0|0
  • Ben dinlerim ve çok severim her yörenin türküsü ayrı güzel

0|0
    0|0
  • Türkü sevmem hatta nefret ederim gibi birşey

0|0
    0|0
  • Ben Türk sanat/halk müziği dinliyorum, erkan ogur çok iyi. Onun söylediği bir çok parça iyi:) zahit bizi tan eyleme, zeynebim, bülbülüm altın kafeste

0|0
    0|0
  • nurettin rençber dinlerim

0|0
    0|0
  • az evet

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...