Dabbe 5 hakkında görüşlerinizi alabilir miyim? Nasıl buldunuz?

Gitmeyi düşünüyorum sizce nasıl daha önceki dabbe filmlerini beğenmedim ama bu sefer iddaalılar biliyorum gitmeyi düşünüyorum kararsızım giden var mı?

Güncellemeler:
Hepinize çok teşekkür ederimmm

0|0
5|13

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• korku istiyosan a serbian filmi izle pedofili, nekrofili, çocuk istismarı gibi temaları içeren ve gerçek ölümlerin kaydedildiği bir film

1|0
    0|0
  • Saçmalamışlar eksiledim filmi.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle gitme. Dün 7 seansında girdim izledim. Hiç korkmadım. Gerildim biraz o da efekt sesini hayvan kadar vermişler o yüzden. Zaten o ses geldiğinde bişey olcağını anlayabiliyosun. İntikam filmi cin filmi değil. Başka filme git ben pişmanım

1|0
    0|0
  • Yillar once 1 izlemstm sadece sanirim bizim sinama izliyicileri beyin özurlüki oyle bir yapim film bile 5e kadar cekmis

1|0
    0|0
    • İlk film üzerinden tüm seriyi kötüleme bence 3. Ve 4. Filmler harika özellikle 4. Sü dünyanın en korkunç filmidir abartmıyorum.

• Alakası yok 3-4 ikiside berbattı sinemada izledim

• komıııık!!

1|0
    0|0
  • illuminati terk

1|0
    0|0
  • Her seferki gibi saçma

1|0
    0|0
  • cin çarpması kadar değil ben biraz hayal kırklığına uğradım. cin çarpmasında gerildiğim kadar gerilmedim bu filmde. sönüktü yani.

0|0
    1|0
  • o kadar iyi değil insanları korkutmak için fazla saçmalamışlar

1|0
    0|0
  • Altıma sıçtım.

1|0
    0|0
  • b*k gibi

0|0
    1|0
  • İzlemiyorum öyle filmler :)

0|0
    0|0
  • o ne?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Asla gidemeyecegim bir film oldugundan

1|0
    0|0
  • berbat.. türklerin yaptığı filmlerden ne beklenir ayrıca çoğu sahne 'korku seansı' filminden alıntı biraz kendine özgü olur insan hasan karacadağı kınıyorum ona gitmektense evde netten açarım amerikan korku filmlerini seyrederim daha iyi

1|0
    0|0
  • Ben pek sıcak bakmıyorum.

1|0
    0|0
  • korkmadımm : )

1|0
    0|0
Yükleniyor...