en yeni cep telefonunu kullanır, ödemeli atarız, çok iyi taklitçiyiz dünya markalarının çakmalarını giyer sanki fabrikası bizimmiş gibi yaparız, sorsan semt bizim der eve kira öderiz, es kaza kız arkadaşımız veya erkek arkadaşımız olur, ne sıçarız, ne kusarız, ne yer, ne içeriz, sanırsın ingiliz kraliyet ailesi mensubuyuz, ülkeye popüler bir şarkıcı gelir konserinde ağlar, ağıtlar yakarız, halk ayaklanması der taksimi amaçsızca sürü psikolojisi ile doldururuz, dedim ya işte biz böyleyiz, yanında kız arkadaşı olan erkeğe göz diker kadının yanında erkeği döveriz, işte biz böyleyiz, adabyla geleni arsız yapar götünü kaldırır hayatı kendimize zehir ederiz, şi̇mdi̇ soruyorum si̇ze ; soma, zonguldak facialarında ne yaptık, filistin için ne yaptık, hadi o kadar uzağa gitmeyelim ulan kendimiz için ne yaptık, camiye gidip namazmı kıldık, aşık olup peşindenmi koştuk, sahiden biz ne yaptık, ben söyleyeyim ; bi̇z umursuzca ülkeye gelen bi̇r götten bacakli i̇çi̇n mi̇lyonlarca li̇ra bi̇let parasi ödeyen, markali şeyler uğruna aptal görünen, eli̇mi̇zdeki̇ni̇n kiymeti̇ni̇ bi̇lmeyen hareketler yaptik i̇şte bi̇z böyleyi̇z. yazik si̇ze gençler yazik

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Vayyyy;(haklısın aslında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bu bir soru değil.

0|0
    0|0
  • Cok dolmussun sen

0|0