Lise, okul hayatı vs konulu en güzel film önerileriniz (dizide olabilir)?

Böyle öğrencilik içerikli izlerken sıkmayan güzel film dizi önerileriniz var mı lise arkadaşlıkları aşk okul içeren, güneşi beklerkene benzeyen de diyebilirim yabancı türk farketmez hadi bakalım önerilerinizi bekliyorum

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• amerikan pie
    wan vilder
    accepted

0|0
    0|0
  • Hayali üniversite

0|0
    0|0
  • amerikan pastası D:D:DDDD

0|0
    0|0
  • the kings of the summer tam senlik

0|1
    0|0
  • 3 idiots

0|0
    0|0
  • amerikan pastası olabilir :D :D güneşi beklerkeni beğendi isen adab-ı muaşereti izle

0|0
    0|0
  • skins

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Boys over flowers kesinlikle izlemelisin daha once soylendimi sana bilmiyorum ama mutlaka ve mutlaka gunesi beklerken gibi bir dizi istiyosan bu kore dizisine bakmalisin tami tamina 24 saatte okulum olmasina ragmen okulda derste bile izleyip 25 bolumluk diziyi bitirdim.

Konusuna gelirsem konusu guney korede cok cok cok zengin bir cocuk var yine bir lise ve liseye bir cocugun hayatini kurtararak kaydolma sansini yakalan jan di kurutemizlemeci kiz bu okulun sahibi olan gu jun pyo ve onun grubu birbirinden yakisikli olan 3 arkadasi daha var acayip sempatik ve yakisiklilar bu okulda onlara f4 diyolar ve mukemmel dovusuyolar.

Kore dizisilerini hic sevmem hayatim boyunca izlemedim fakat arkadasimin israri sonucunda basladim ilk bir kac bolum abarti geldi fakat sonrasinda bagimlisi oldum diziyi bitirdigimde hayatimda bosluk olustu ikinci tekrar basladim bitirdim ve simdi ucuncuyede baslamayi dusunuyorum kesinlikle izlemelisin 👍

0|0
    0|0
  • 3 idiots

0|0
    0|0
  • 3 idiots

0|0
    0|0
Yükleniyor...