Kapat

Bugüne kadar bir kitap bile bitirmemiş var mı?

Mesela ben hiç kitap okuyamıyorum. İllaki yarıda bırakıyorum. Çabuk sıkılıyorum. Hiç bir kitabın sonunu göremedim. Ama işin ilginç yanı okumayı çok seviyorum :D.

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• ilginç konulu kitapları seçmelisin. mutlaka ilgini çekecek konular vardır. bir de kitap okumaktan zevk almıyorsan illa bitirmem lazım diye kasma.. falan filan işte.. kitap değiştir

0|0
    0|0
    • Sanırım öyle bir şey yapmalıyım. Tarih, bilim kitapları hoşuma gidiyor ama 1 gün bile ara versem bağlarım kopuyor kitapla.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• Emin misin okumayi çok sevdiğine?
    Yanlış kitap seçimi de bir problem olabilir. Tarzini bul ve doğru kitaplara yönel

0|0
    0|0
    • Evet, çok severim ama saçma şeyler olunca veya sürükleyici olmayınca sıkılıyorum.

• Olmayınca olmuyor tabi :)

• al benden de o kadar başlıyorum çok seviyorum devamı gelmiyo biz okumaya üşeniyoz galiba problem o :D

0|0
    0|0
    • Olabilir gerçekten :D. Çok üşengecimdir zaten :D.

• evet şaşırttın :D

• Kusura bakma :D.

• Aaaaynı ben
    Özetlerini bile tamamen okuyamam

0|0
    0|0
  • güzel romanları okusak eminim böyle olmayacaktır :D

0|0
    0|0
    • Romanlar kurmaca diye okumuyorum :D. Tepkiliyim adamlara, uydurup uydurup yazıyorlar :D.

• Gerçekçiliği yüksek romanlar olabilir aslında... Hiç denemedim diyebilirim. Olasılıksız mı neydi ona başladım, yarıya gelince ipler koptu :D.

• ben onu okumadım ama beni sarmıyor öyle kitaplar doğrusu :)

• Sürükleyici kitaplar al önerebilirim

0|0
    0|0
    • Tabi ki, teşekkür ederim.

• Teşekkür ederim. Sanırım evde olacaktı o kitap. Mutlaka okumayı deneyeceğim.

• Rica ederim :)

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• Eğer kitap okumaktan sıkılıyorsan makale, deneme falan oku daha kısa oluyorlar. Ya da hiçbirini yapmasan bile gazetelere oku köşe yazarlarını oku

0|0
    0|0
    • Aynen öyle yapıyorum. Ama kitap okumak da ayrı bir şey sanki.. Hiç kitap bitirmedim deyince insanlar şaşırıyor :D.

• Boş ver insanları, zaten kitap okuyanların çoğu gidip dizi gibi onlara hiçbir şey katmayan kitaplar okuyorlar. Tamam akıcı çok güzel romanlar var ama insana ne katıyor o sorgulanmalı. Kimse kusura bakmasin ama Dan Brown'un kitapları gibi tamamen hayal ürünü kitapları okuyacağıma oturur gazetemi okurum çok daha faydalı olur

• Ben de öyle düşünüyorum. Bana faydası olmayan bir şeyi niye okuyayım diye sorgularım :D.

• Seni sıkan olay ne? Kurgu olması mı sıkıyor mesela?

0|0
    1|0
    • Romanları filan hiç okuyamıyorum zaten, kıçından uydurmuş yazmış diyorum bırakıyorum. Bilim ve tarih kitapları okuyorum. Onlarda da 1 gün ara vereyim komple bağlar kopuyor.

• Ben verirsem altına imzamı atarım mutlaka bilirsin beni ;)

• Tanışıyorsunuz galiba, ben yanlız bırakayım sizi..

• Cin ali küçükken bitirdiğimi hatırlıyom sanki :D

0|0
    0|0
    • Ben onu okumaya başladım mı onu bile hatırlamıyorum :D. Resimlere bakardım :D.

Yükleniyor...