Bugüne kadar bir kitap bile bitirmemiş var mı?

Mesela ben hiç kitap okuyamıyorum. İllaki yarıda bırakıyorum. Çabuk sıkılıyorum. Hiç bir kitabın sonunu göremedim. Ama işin ilginç yanı okumayı çok seviyorum :D.

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• ilginç konulu kitapları seçmelisin. mutlaka ilgini çekecek konular vardır. bir de kitap okumaktan zevk almıyorsan illa bitirmem lazım diye kasma.. falan filan işte.. kitap değiştir

0|0
    0|0
    • Sanırım öyle bir şey yapmalıyım. Tarih, bilim kitapları hoşuma gidiyor ama 1 gün bile ara versem bağlarım kopuyor kitapla.

Kızlar Ne Diyor 5

• Emin misin okumayi çok sevdiğine?
    Yanlış kitap seçimi de bir problem olabilir. Tarzini bul ve doğru kitaplara yönel

0|0
    0|0
    • Evet, çok severim ama saçma şeyler olunca veya sürükleyici olmayınca sıkılıyorum.

• Olmayınca olmuyor tabi :)

• al benden de o kadar başlıyorum çok seviyorum devamı gelmiyo biz okumaya üşeniyoz galiba problem o :D

0|0
    0|0
    • Olabilir gerçekten :D. Çok üşengecimdir zaten :D.

• evet şaşırttın :D

• Kusura bakma :D.

• Aaaaynı ben
    Özetlerini bile tamamen okuyamam

0|0
    0|0
  • güzel romanları okusak eminim böyle olmayacaktır :D

0|0
    0|0
    • Romanlar kurmaca diye okumuyorum :D. Tepkiliyim adamlara, uydurup uydurup yazıyorlar :D.

• Gerçekçiliği yüksek romanlar olabilir aslında... Hiç denemedim diyebilirim. Olasılıksız mı neydi ona başladım, yarıya gelince ipler koptu :D.

• ben onu okumadım ama beni sarmıyor öyle kitaplar doğrusu :)

• Sürükleyici kitaplar al önerebilirim

0|0
    0|0
    • Tabi ki, teşekkür ederim.

• Teşekkür ederim. Sanırım evde olacaktı o kitap. Mutlaka okumayı deneyeceğim.

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Eğer kitap okumaktan sıkılıyorsan makale, deneme falan oku daha kısa oluyorlar. Ya da hiçbirini yapmasan bile gazetelere oku köşe yazarlarını oku

0|0
    0|0
    • Aynen öyle yapıyorum. Ama kitap okumak da ayrı bir şey sanki.. Hiç kitap bitirmedim deyince insanlar şaşırıyor :D.

• Boş ver insanları, zaten kitap okuyanların çoğu gidip dizi gibi onlara hiçbir şey katmayan kitaplar okuyorlar. Tamam akıcı çok güzel romanlar var ama insana ne katıyor o sorgulanmalı. Kimse kusura bakmasin ama Dan Brown'un kitapları gibi tamamen hayal ürünü kitapları okuyacağıma oturur gazetemi okurum çok daha faydalı olur

• Ben de öyle düşünüyorum. Bana faydası olmayan bir şeyi niye okuyayım diye sorgularım :D.

• Seni sıkan olay ne? Kurgu olması mı sıkıyor mesela?

0|0
    1|0
    • Romanları filan hiç okuyamıyorum zaten, kıçından uydurmuş yazmış diyorum bırakıyorum. Bilim ve tarih kitapları okuyorum. Onlarda da 1 gün ara vereyim komple bağlar kopuyor.

• Ben verirsem altına imzamı atarım mutlaka bilirsin beni ;)

• Tanışıyorsunuz galiba, ben yanlız bırakayım sizi..

• Cin ali küçükken bitirdiğimi hatırlıyom sanki :D

0|0
    0|0
    • Ben onu okumaya başladım mı onu bile hatırlamıyorum :D. Resimlere bakardım :D.

Yükleniyor...