Korku filmleri olarak en korktuğunuz hangisi

En korkduğunuz korku filmi nedir?

Benim paranormal activity çok tırsıyorumm :D

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• küçükken hepsinden korkardım artık korktuğum film yok etkisi altında bırakıcak hep süper kahramanlarımız vardır benimde korku kahramanım var :D 13.cuma jason hayranıyım :)

0|0
    0|0
  • belki yüzlerce korku filmi izlemişimdir çoğu etki etmedi ama paranormal activity nin sonlarına doğru iyi tırsmıştım :D

0|0
    0|0
  • Rec :)

0|0
    0|0
  • Long time dead (öldüren oyun ) , gerçekten alıntı bi film , yalnız ve gece izlemenizi tavsiye ederim.O dediğin paranormal bana komedi türü geldi ; )

0|0
    0|0
  • John carpenterın neredeyse tüm filmleri kabız adamı ishal yapar..özellikle 'karanlıklar prensi' ne filmdi ya..

0|0
    0|0
  • you tube dan izle şuunları yaz kısa bir kesit

filmin adı : şurdan bir tren geçiyor ki...

0|0
    0|0
  • paranormal avtıvıty bence korkunc degıl ev tek basınasanız kendıne guvenen MUSALLATI IZLESIN :)

0|0
    0|0
  • xperstenti

0|0
    0|0
  • hababam sınıfı 3.5

0|0
    0|0
  • transformers

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Paranormal Aktivite...

0|0
    0|0
  • paranormal activity film olarak korkutucu değil sadece bunların gerçek olduunu bilmek korkutucu bnce

0|0
    0|0
  • dabbeden ne kadar korktuğumu bilemem çünkü konusu inandığımız bir şey, türk filmleri beni daha korkutuyor

0|0
    0|0
  • küçükken chucky den çok korkardım odamdaki oyuncak bebeklerime bakamazdım geceleri onlarda öyle olacak diye korkardım puhahahahah :D:D

0|0
    0|0
  • korktuğum için izlediğim bir genre değil ama çok severim. izlediklerim içinde en etkilendiğim Suspiria olabilir.

0|0
    0|0
    • Takeshi Miike yok mu?

• hafızan çok iyi canım benim. evet Miike de çok severim, bilhassa Imprint'deki işkence sahneleri ve dram çok etkileyicidir ama soran en korktuğunuz diye sormuş o an aklıma Suspiria geldi :)

• ben korkmuyorum korku filmlerinden :/

0|0
    0|0
  • musallat amk ya psikolojik korku filmi ya ondan :D

0|0
    0|0
  • exorcist ve teksas kasabı

0|0
    0|0
  • ehehee biz o filmi gülerek izlemiştik cok güzel bi filmdi ama :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...