Biraz nostalji hepimize iyi gelir diye düşünmüştüm?

Arkadaşlar, malum 80' lerde ve 90' larda rock müzik çok popülerdi. Kah 70' ler de kurulmuş kah 80 ya da 90' larda kurulnuş olsun bizim de köklü ve tabir-i caizse sağlam müzik yapan gruplarımız vardı. Bazıları da hala varlıklarını sürdürüyorlar zaten eskisi gibi olmasalarda. Whisky, Acil Servis, Mavi Sakal, Kramp, 3 Hürel, Kumdan Kaleler, Kargo, Grizu.. Sadece şunu merak etmiştim.. Duyduk ya da dinledik değil mi bu gruplardan en az 1 tanesini..

Güncellemeler:
Oldu bile valla. Zaten kendimi jenerasyona ayak uyduramayan dede gibi hissediyorum. Bir tek siz geldiniz başlığa :)

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• kargove mavi sakal haricindekiler hepsi yeni yetme kenardan köşeden fırlamış bilinmedik adamlar. bugünlere gelemediler kısa sürede o dönem parlayıp unutuldular.

0|0
    0|0
    • Yapmayın hocam ya. Kramp, acil servis.. Demeyin öyle yeni yetme falan :)

• ben başarı yönünden dedim bugünlere gelen eski adam anlamında. yoksa elbette ki bana güzel sana çirkin sana güzel olan bana çirkin gelir zevk renk meselesi tamamen:)

• Kesinlikle :)

Kızlar Ne Diyor 1

• evet duydukta dinledikte..

0|0
    0|0
    • Unutuldu bu gruplar.. O sebepten dolayı böyle bir başlık açtım. Çok bilmiş bir tavırla değil yani. Yanlış anlaşılmamışımdır umarım.

• Yok ben sizin ağzınızdan yavru dedim :) Yoksa ben sadece seyirciyim :)

• @nicktirgitbeyaaa yavrum :*

Erkekler Ne Diyor 2

• Kargo ne hallere geldi 2000lerle birlikte. Kumdan Kaleler'i dinlemedim sadece sanırım.

0|0
    0|0
  • Kramp hele ki Tek Başına hala dinlerim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...