Marmara'da deprem! Hissettiniz mi ?

Marmara'da deprem oldu. Marmara bölgesinde oturan arkadaşlarım hissetti mi acaba depremi? Kısa sürmesine ragmen şiddetliydi. Korktum açıkçası, allah korudu.

0|0
11|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ben tv seyrediyodum millet dışarı döküldü. Ben kılımı kıpırdatmadım filmi kaçırırım diye :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hissettim. Cidden birşeyler sallanıyordu . Evdeki parfum sisesi sallanıp duruyordu. Ama cok fazla titremedik. 5.2 peeeh. biz neleri gördük. 17 agustostakini göremedim tabi istanbul dışındaydım.

0|0
    0|0
  • evet ben kozyatağında hissetim fazla uzun sürmedi aslına bakarsan çok şiddetli değildi. başka bir yerde felaket oldu diye endişelendim

0|0
    0|0
  • Hafif salladı benim şatoyu* da ama ben uyuyordum hissetmedim. Dışarda fotoğraf çekenler** söyledi.

*Şaka yapıyorum pool house.

**Paparazzi değiller.

0|0
    0|0
  • Hissetmedim araba kullanıyordum

0|0
    0|0
  • Evet,

Beşiktaşta deniz kenarında çay içiyordum... Çay bardağı resmen yan yattı diyebilirim :)))

Süperdi ama seviyorum adrenalini :))

0|0
    1|2
  • cümleten geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Hissetmedim yeni kalktım vallahi , nasıl oldu ? ben bi elimi yüzümü yıkayım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Çok geçmiş olsun arkadaşlar.

0|0
    0|0
  • Olabildiğince hissettim. Koltukdayım biri arkamdan koltuğu sallıyor falan sandım, sonradan düştü deprem olduğu. Biraz irkildim evet, ilk hissedişimdi.

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • hissettim fakat hiçbir tepki göstermedim gayet rahattım:)korkanları teselli ettim daha çok...

0|0
    0|0
  • hssttem y açok fena.İstanbul beşiktaştan yazıyorum

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun herkeze

0|0
    0|0
  • evet hissettim 6 saniye falan sallandık korktum odadada tektim ayrıca nasıl fırladım bilmiyorum

0|0
    0|0
  • marmaranın gobegınde olup hıssetmedıgıme sasırıyorum hemde hıç hıssetmedım geçmıs olsun

0|0
    0|0
  • ben orda değilim ama arkadaşım hissetmiş baya hatırı sayılır şekilde. istanbul'dan yanii

0|0
    0|0
  • hissetmedim, iyi ki de hissetmedim. bodrum katta bir dairede kalıyorum şu an, hissetsem mümkün değil giremezdim tekrar eve...

edirne'yi de şöyle bir dürtmüş edindiğim bilgilere göre...

0|0
    0|0
  • istanbul lu değilim hissetmedim.kaç şiddetinde olmuş.herkese geçmiş olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...