Sitede Hristiyan var mı varsa hangi mezheptensiniz?

Ben Hristiyanım merak ettim olanlar varsa yazabilirle rmi?

Güncellemeler:
Arkadaşlar bakın bana islam vaazlıgına başlamayın özelden mesaj atıp yok islama davet ediyorum kuran hediye etmek istiyorum gibisaçma şeyler yazmayın.
evimde kuran var zaten hem arapça hem türkçe merak etmeyin sizlerin çogunuzdan daha çok okuyru kuranı günlük hayatta
sizlerin çogu gibi kabre mezara gidip ölüler arkasından okumuyorum anlayarak okuyorum
Arkadaşlar artık mesaj atıp durmayın özel kutum çatlayacak gel sana kuran hediye edecem vs vs merak etmeyin kuranı sizden çok okuyorum sizler gibi ölülerin arkasından okuyup hatim indirmiyorum anlayarak okuyorum... soruyla ilgisiz cevap vermeyi burada soruyu ben sordum işinize gelemzse yazmazsını olur biter

0|0
4|14

En İyi Kız Görüşü

• kapattılar mı ilk hesabını... e normal asıp kesip esip gürlersen şutlanırsın iyi olmuş.

0|0
    0|0
    • kendine bununla rahatlama veren biri :)

• ya sizlere gerçekten yazık ya.. hrsitiyanlara tahammül bile edemiyorsunuz :) yakında merak etmeyin gayrimüslimlerden izin alacaksınız ezan okurken :) yüzde 99 yalanlarınızı o zaman görecez. islam türkyiede rafa kalkıyor kuzum :D

• @Turkk-Hristiyan malesef haklısın..

Kızlar Ne Diyor 3

• Guzelim islam muslimanlik varken hiristiyanlik secilir mi? Gerci hiristiyanlar napar pek bilmem ama iyice dusun derim ben

1|0
    1|0
    • gelmiş hemen bir vaaz verici kendine sakla bildiklerini önceden zaten müslümandım bana islamı ögretmeye kalkmayın lütfen..
      emin olun bana islamı anlatan siz hayatınzıda bir kere kuranı bile okumadınız islamın şartlarını bile yerine getirmiyorsunuz adım gibi eminim :)

• Din ile paranin kimde oldugu belli olmaz onyargi veya tanidogin insanlar ogle olabilir ama beni tanimiyorsun.. her neyse allah aonunu hayir etsin

• 2 tane kız vardı.

0|0
    0|0
  • Niye kac mezhebe ayrılıyor

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• Herkesin dini kendine. Eğer gerçek bir hristiyansan zaten değişime uğramamış olan incilde k son peygamber olarak hz. Muhammed. s. a. v efendimizin dünyaya gelerek islam dinini insanlara öğreteceği bildirilmiştir. Hani çok biliyorsun ya ondan söyliyim dedim.

0|0
    0|0
  • inanmıyorum cidden bu terbiyesizliği yapan var mı? Hoş geçen sefer sende uslu durmamıştın gibi yine de bu yaptıklarını haklı göstermez onların. Neyse ama ben senin dışında bir kaç üye daha görmüştüm sanırım 2 sş kızdı ama adlarını hatırlamıyorum. Ateist arasan hem kolya hem çok bulursun da :D

0|0
    0|0
  • Barnabas İncili hakkında ne düşünüyorsun

0|0
    0|0
  • myyesildas vardı benim kanki :D

0|0
    0|0
  • Evanjelistim birader..

0|0
    0|0
  • İsa seni korusun kardeşim

Amen

0|0
    0|0
  • Allah katında tek din İslamdır. Hristiyansan saygı duyarım. Allah doğru yolu buldursun sana

1|0
    0|0
    • Sen saygı bekliyosun fakat birinin yazdığı cevaba he he diye cevap veriyosun saygı bekliyosan saygılı ol.

• @AvukatHanım1 lütfen bunlarla muhatap olmayınız güncelleme yaptım ben
      @MantıklıDeli maydonoz olmana gerek yok HE ddeyip geçecen işte böyle

• Kardeşim mümkünse özel olarak konuşalım mı?

0|0
    0|0
  • Türk hristiyan pek yoktur. Yabancılardan bakarsan daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • Müslümanım herkesin kendi tercihi tabi saygı duymak #gerekir

0|0
    0|0
  • Eski hristiyanlardan kim kaldı ki bir @ateistbirkız var oda ateist olmuş :D

0|0
    0|0
  • Merakımdan soruyorum ama yanlış anlamamsadece merak ettim neden müslümanken gittin Hıristiyan oldun?

0|0
    0|0
  • Vaaz verenler çoğaldı. :) kimse kimsenin görüşüne dinene laf atamaz.

0|0
    0|0
  • fişlememi yapıyorsun canım allah allah sana ne ki

0|0
    0|0
    • kimlerin dini azınlıkları fişleme yaptıgı belli oluyor bizim işimiz olmaz insanları dinine göre fişlemeyiz biz onu sizinkiler sor

Yükleniyor...