Tarihte gelmiş geçmiş en efsanevi lider kimdir?

Gelmiş geçmiş en efsanvi lider sizce kim , bu soruyu sorarken iyi veya kötü demiyorum amaçlarını gerçekleştiren kitleleri peşinden sürükleyen en başarılı liderden bahsediyorum

0|0
14|69

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 68

• Mustafa Kemal Atatürk Gerçek Bir Liderdir.

5|16
    0|9
  • Son 100-200 seneye bakacak olursak hem kitleleri peşinden sürükleyip, hemde başarı (kısmi veya tam) sağlayan olarak; Mustafa Kemal ATATÜRK, Meiji, Napolyon (Başarısız) Lenin, Adolf Hitler'i sayabilirim. (Hitler, başarısız olsa da milyonları arkasında toplayıp, çok sağlam bir ideoloji ile bilinen hemen her alanda bütün dünya ile mücadele etmiştir bu mücadele sadece askeri değil; ekonomik, eğitim, bilim, üretim, askeri, arkeoloji, teknoloji vb) Bana kalırsa içlerinde en sağlam şekilde duran Mustafa Kemal ATATÜRK'tür çünkü eseri ve fikirleri hala günümüzde yaşamaya devam etmektedir. Her türlü engele rağmen...

Saydıklarım benim favorilerimdir.

0|1
    1|0
  • Ulu önderimiz ATATÜRK.

3|7
    2|1
  • Peygamberimiz (s. a. v) varken baskasina soz dusmez

3|4
    0|4
  • ATATÜRK ten başkası olamaz.

2|6
    0|1
  • Recep Tayyip Erdogan değil o kesin

0|5
    0|0
  • Peygamber Efendimiz
    Hz. Muhammed (s. a. v)

4|4
    0|4
  • 3 kişinin tarihte yeri ayrıdır. Bana göre en "komple"si Timur'dur. İşte o üçlü:

Emir Timur
    Cengiz Han
    Büyük İskender

0|2
    1|3
    • Hz. Muhammed S. A. V ya da Atam Atam sen kalk ben yatam MKA 1881-... demediğim için eksilenmişim sanırım :)

• Hahaha ikinci de geldi. Gidin araştırın arkadaşım biraz tarih Atatürkten ya da Osmanlı'dan ibaret değil. Bu üç adamın yeri tarihte ayrıdır. Diğer liderler bir yana, bunlar bir yana.

• Hz. Muhammed (s. a. v.)
    Mustafa Kemal Atatürk

1|4
    0|0
  • sultan 2. Murat
    fatih sultan mehmet
    kanunu sultan suleyman
    yavuz sultan selım
    4 halıfe
    selahattın eyyubı
    adolf hıtler

1|3
    0|4
  • KÜRŞAD VE KIR. ÇERİSİ
    FATİH SULTAN MEHMED
    ALP ARSLAN
    METEHAN
    YAVUZ SULTAN SELİM KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN
    2. ABDÜL HAMİD HAN...

2|0
    0|4
  • 1|3
    0|7
    • Ablam benim! :D
      En sevdiğim lider! <3 <3 <3

• Koptum videoya hajahahah

• niye eksiliyorsunuz gençler?
      Atatürk desem birinizin, Peygamber Efendimiz desem başka birinizin, Fatih desem diğerinizin hoşuna gitmeyecek.

Farklı düşünceye tahammül 0 olduğu için... maalesef bu böyle artık ülkemizde.

• Bu sorunun tek cevabı var MUSTAFA KEMAL ATATÜRK gerisi lider değil

2|5
    0|3
  • Hasan Sabbah a hayranım valla ben

1|1
    1|3
  • 2. ci Abdulhamithan

1|0
    0|5
  • atatürk ve ben

0|6
    0|3
  • Büyük önderimiz ATATÜRK...

1|5
    0|3
  • İki lider var arkadaşım. Birisi HZ. Muhammed, diğeri de M. Kemal ATATÜRK'tür.

1|3
    0|1
  • Yildirim beyazid;adamin hakkini yedilwr birde roman gibi hayati var
    Kisaca
    Ankara savasinda esir dusen karisiyla beraber iskencelwr gordu karisi TİMUR askerlerine peskes cekildi tecavuze ugradi, ama yikilmadi oldukten sonra geriye bir devlet ve 6 tane ogul birakti
    Oku arastir anlarsin oglum olsun ismini BEYAZİD koyacam

0|1
    0|2
  • sevmiyoruz ama adolf hitler var. tabi propaganda bakanı göbelsin katkılarıyla. ama onu dışında hugo chavez var yakın tarihten. tabi hala hayatta olan fidel castro var. ama bunların arasından yaşamıyla beni çok etkileyen bir adam var ki kendisi kuba devriminin denir başı che.

0|1
    0|2
  • Köleliği kaldıran adam ABRAHAM LİNCOLN ismi gibi büyük adam:-D

2|1
    0|3
  • Melih Gökçek

1|0
    0|0
    • hahahahahaha +1 verdim melih amcam bir tanedir bir tane

• Yav angaranın suyu ishal ediyormuş bakın deney yaptim içtim hiç bir bok olmuyor :d

• Bence şu an dünyada yaşayan ve yaşamayan bütün kitlelerin tek lideri olan hz. muhammed dir. Bu dünyanın gördüğü en son lider bence odur. Onlarca savaşa katılmış ve tek bir yol için binlerce kişilik ordularla bir avuç müslümanla karşı gelmiş. Aynı zamanda da kuşu ölen bir çocuga başın sağolsuna gidecek kadar cömert bir liderdir.

0|1
    0|0
  • Kessinlikle adolf hitler... bence

2|0
    0|5
    • Fatih sultan mehmetide unutmamak lazm.. kainatin efendisi bile ondan bahsetmis.. ve birde mavi gozlu kahraman..

• Gunde elini yuzunu bes kere yikatabilen bir kisi
    Ve hicbir lider cikipta bundan sonra sizinle olamiyacagim diye milleti toplayip konusmamistir.

1|0
    0|4
  • Mustafa Kemal Atatürk... bütün dünya onun yaptıklarını, devrimini, başarısını, barışçıl yönünü vs vs konuşuyorsa saygı duyuyorsa Atatürk'tür...

0|2
    0|0
  • Mustafa Kemal Atatürk & Napolyon Bonapart

0|3
    0|0
  • Kartacalı general Hannibal

0|0
    0|0
  • Mustafa Kemal ATATÜRK, Adolf Hitler ve Cengiz Han

0|4
    0|1
  • Erkekler Devam