Suriye - Türkiye durumuna nasıl bakıyorsunuz arkadaşlar

suriye türkiye durumuna nasıl bakıyorsunuz arkadaşlar

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• suriyeye bile desteksiz tırsıyoruz.Ben yine gemi olayı gibi olacağını düşünüyorum.İki taraflı hırlama.Ama suriye yine bi saldırıda bulundu.Hiç değilse atara geri vites yapmadılar

0|0
    0|0
    • suriye rusya çin iran destek aldı özellikle rusya ama abd türkiye destek veriyoruz dedi çünkü nato ülkesi diye

• dediklerinde sadece bir yer yanlış.rusya öyle dedi diye suriye öyle olmak zorunda değil adamlar tabiki gözdağı vermeye çalışıyor.Ama yine de savaş olsa ben kaçmam mesela

• zaten kimse kaçamaz kendi adıma konuşayım örnek seferberlik emri var askerdeki takdirlerdenmi bilmiyorum ama her ailede 1 kişiye veriliyormuş

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• milliyet.com.tr den bi de haber kanallarından bakıom

0|0
    0|0
  • gaz ı aldık son sürat giriyoz suriyeye az kaldı...

0|0
    0|0
    • rusya gecen okudumda türkiye dikkatli olun diyor rusya suriye iran çin birleşmişler

• birleşsinler ırak içinde birleştiler bi bok yapmadılar, savaş girmek öyle kolay değil yemez, hele karşındaki türk se

• aynen abd türkiye dstekliyoruz diyor bir olay olursa nato üyesi ya türkiye

• rusyayanın maşası suriye, batılıların maşası türkiye bakalım kim daha üstün çıkacak..

0|0
    0|0
  • dişini gösteren köpek ısırmaz

0|0
    0|0
  • birilerinin kuklalığını yapıyoruz

0|0
    0|0
Yükleniyor...