Yemin ediyorum ruhsuz bu mıllet ruhsuz?

alayınız ruhsuzsunuz

Kimisi Sadece Osmanlı der kimisi M. K. A. 2 sinede saygımz sevgımz tartışılamaz ama ya öncesi? METE HAN ŞAMANIZMDEN KURTARMASA IDI TURKLERI BUGUN BOYLE OLUR MUYDUK TURK DIYE BIRSEY KALIR MIYDI? Ya GÖKTÜRKLER UYGURLAR AVARLAR SELCUKLU? BABUR

Bunlar nasıl Türk ya hangi ruhun eserisiniz TIMUR'un adını bilen duyan çoktur ama tanıyan kaç kişi var? O TIMUR KI ASLINDA YERYUZUNUN EN KUDRETLI HUKUMDARLARINDANDIR.

"Biz ki Melik-i Turan, Emîr-i Türkistan'ız, biz ki Türk oğlu Türk'üz; biz ki milletlerin en kadîmî ve en ulusu Türk'ün başbuğuyuz!"
Timur

Sorum ise şu TARIHLE NE ALIP VEREMEDIGNIZ VARDA HIC ILGI DUYMUYORSUNUZ?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben de sana katılıyorum. Ama Orhun Yazıtlarını oku. Bilge Kağan ne diyor. Türk başkasına özenme. Kendin ol. Ey Türk erkeği eşine sahip çık Çin entarisi giymesin. Yani eskiden beri böyle bir sorunumuz var. Bazıları Atatürk'e bakalım. Milşi Mücadele'ye bakalım. Gerisi önemli değil der. Kimisi Atatürk'e laf söyler. Doğrusuyla yanlışıyla hepsi bizim ejdadımız. Hepsini öğrenip güç almalıyız. Dersler çıkarmalıyız.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tarihimizi ne hale getirdiler koskaca sultan Süleymanı ne hallere düşürdüler dizide bir harem oyle değil aslı bilen bilir nasıl kazandık biz Türkiyeyi atalarımız dişleriyle tırnaklarıyla yaptı diskolarda barlarda kaybediyoruz tarihe vakitleri mi var

0|0
    0|0
  • Genelleme yapma :))

0|0
    0|0
    • yk valla bilmiyorlar bilmiyoruz ya 17 BÜYÜK TÜRK DEVLETININ TARIHINI BIRI GELSIN ANLATSIN

Atasını tanımayna it peşinde gezer, baksana bugun batıya olan hayranlığa oysa o BATI KI SADECE 400 SENE IBNI SINA NIN TIP KITABINI KULLANDI 400 SENE DE DAYA IYISINI YAPAMDILAR. Bugun bızdne esınlenerek yaptıklarını bıze satıyorlar

• tarihi yanlıs bılıyorlar diye ısrar etmekte bır nutuk bugun gun ısıgına cıkan bırcok sey var gıdıpte yanlı tarıhcılerın kıtabını okuma GIT TIMUR UN YAZDIRDIGI ZAFERNAME'YI AL BABUR HAN'IN YAZDIRDIGI VEKAYI YI AL. GUZEL KAYNAKLAR VAR AMA KITAPCILARDA DEGL INTERNETTE.

Bakınız e-magaza. ttk. gov. tr favorımdır

• Biliyorum bunu bana değil bilmeyenlere anlat. Ayrıca öğretmenler müfredatın dışına çıkamaz milletimizde pek araştırmaya meyilli değil.

Erkekler Ne Diyor 1

• Ne bu sinir mk , bilmek ilgilenmek zorundamıyız.
    Tavırlara bak sen hele.

0|0
    0|0
    • nutuk atmaya gelince hepiniz nutuk atarsınız ama bilgiye gelince orada eror verirsiniz

• Bilgi , genel bir kavramdır.
      Tarihten ibaret değildir hele ki Türk tarihinden hiç ibaret değildir bilmiş kardeş.
      Boş laf yapmada ikile. ^^

• terbiyesiz biri işte suç bende ki kaideye aldım.

Yükleniyor...