Kitap Önerisi istiyorum. yardım eder misiniz?

Arkadaşlar Ben daha çok Yusuf atılgan , sait faik abasıyanık , Sabahattin ali , Aziz nesin , murat menteş ve cengiz a. tarzı okuyorum. Öyle gençlik kitapları değilde hayata dair bir alıntısı olan. hayat dersi veren kitaplar okumayı daha çok seviyorum. örnek verecek olursak Hayvan Çiftliği kitabını bir çok genç okumuştur. sosyalist bir kitap. yani Dünyadaki sınıfları ve o sınıfların nasıl olduklarını. yükseldikçede olmam dediklerini olduklarını görüyoruz. bu tür şeyler arkadaşlar. yardım lütfen.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Olasılıksız, Zar Adam..

1|0
    0|0
    • adını duydum ama okumak ve okumamak arasında gidip geliyorum. okurumda begenmezsem zaman kaybı olur diye üzülüyorum.

• teşekkürler boş vaktimde izlerim.

• Rica ederim benim için zevkti :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Orwell'in Hayvan Çiftliğini okumuşsan, 1984 kitabını da oku derim.
    Yaşar Kemal ve Kemal Tahir'in kitapları da hoşuna gidebilir.

1|0
    0|0
  • Aziz Nesin - Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz

1|0
    0|0
  • yarım kalan kitapların bitince söylerim :)

0|0
    0|0
    • Haha , düşüncelisin çok sağol ama kitap listesi oluşturuyorum. bu sıralar sosyal medya ile ilişkimi kesip dersler ve kitaplara yoğunlaşacagım. şu an söylerseniz memnun olurum.

• hepsi biribirinden güzel de. puslu kıtalar atlası ve amat diyelim o zaman

• tesekkürler

• Arno Gruen Normalliğin deliliği ya da kendine ihanet. Psikoloji kitapları ama iyilerdir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bilmem hoşunuza gider mi ama incir kuşlarını okumanızı tavsiye ederim.

1|0
    0|0
    • konusu ne acaba kısa bir cümleyle anlata bilir misiniz?

• Bu senemi boş geçirmek istemiyorum. hem bol bol kitap yorumu yapmak hemde bol bol kitap okumak istiyorum. umarıım tüm muhteşem kitapları okuya bilirim. Allah'ım nasip ederse bir çok yazarlada kitapları hakkında konuşmak isterim.

• Kesinlikle :))

• Oğuz Atay - Korkuyu Beklerken'i daha önce okumadıysanız tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • A ! Oğuz Atay ' ı nasıl unuturum. korkuyu beklerkene bir türlü başlayamamıştım. fırsat bulamadım. yarım kalan kitaplarımı bitireyim derken hep unuttum ne yazıkki. en kısa zamanda onuda okurum umarım tavsiyeniz için çok teşekkürler.

• Rica ederim :)

• Jack londonun martin eden adli kitabi cok guzel tavsiye ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...