Lady Gaga konseri bilet fiyatları...Yorumlar?

Evet şimdi Show TV de lady gaga konserinin olacağı meydanı gösterdi.
sabah 5de gelip 15 saatdir bekliyorlar çocuğun elindeki biletin fiyatı 420 lira. Yarı askeri ücret.. Garibime giden mikrofon uzatılan erkek görünümlü totoşlar... Varyaa kolumdaki bütün tüyler kalktı onasıl konuşma o nasıl giyim vallahi utandım yaw. Ne yazsam boş bunların anası babası ne iş yapıyor ki 450 Tl e yarım askeri ücrete bilet almişlar. Way mk dedim..
var mı yorumu olan..

Güncellemeler:
Başliğim değişmiş ama olsun :D
Ama öyle boyle değil. İmkanı olan Bir haberlere baksın.. Erkek görünümlü totoşlar. Biri bebek kıyafeti giymiş biri ayıya benzemiş, kızları söylemiyorum bile gencecik kız konserde mayoyla gelmiş sonra ellediler beni hıhhh... l*n ne sövdüm bee.. Neyse :S

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben buradan ecemm85e seslenmek istiyorum "çok cahilsin keşke ölsen" solcu olmandan utandım gerçekten. bu konuyla siyasetin ne alakası var? Ayrıca 8bin tlik çantan da bu konsere o kadar para verende aynı bokun kokusu. Arkadaş fikrini söylemiş ki şu konser için verecek paraları varsa bir zahmet okuyacak kitabı olmayan köy okullarına yardım etsinler. Konser falan boş işler. Sen de bir çantaya o parayi vermiş ve bununla iyi halt yapmış gibi ovunuyorsun ya cehaletinin nnw kadar ağır olduğu ortada

0|0
    0|0
    • Kardeşim son raddesine kadar haklısın anlatmaya çabaladım ama kendi anlamadı.. en sonun da çirkefliğini haysiyetsizliğini gösterdi ve engelliyerek gittii. Egosu tavan yapmış kendisini başkalarından üstün gören birisi okadar.

• Okudum okudum da fakirler ölsün Porsche dan selamlar diyen zengin zuppesi kızdan bir farkını göremedim.

Kızlar Ne Diyor 7

• gordum ya ne reziliz dedim o adamları gerçekte görsem taşlarım ya gerızekalı herıfler etek gıymısler T*plar !

0|0
    0|0
  • Surdan bakkala git desek gitmezler

0|0
    0|0
  • Manyamis onlar kanka

0|0
    0|0
  • birakin eglensin bebeler :)

0|0
    0|0
  • Eee onlr icn onemli dgl. paranin kolay kazanildini saniyorlar.

0|0
    0|0
  • Elestirmekle eline ne geciyor? Senin paran yoksa onlarin sucumu? Erdogana oy vermeyu bilirsiniz

0|0
    2|1
    • Ben param yok demedim, Erdoğan'a oy verdim de demedim, o bilete verilen parayla ev geçindiren insanları ve bu totoşları göz önüne aldım ve yazma gereksinimi duydum.. O değil de bu yazıdan Erdoğan a oy vermeyi nasıl bağladın onu çözemedim..

• Ablacıım birde yavaş gel ben bir yazıyorum sen on. Bu kadar hırslanma sakin sakin bir durum paylastim benim gibi düşünen arkadaşlar yorum attı istemiyorsan yazmayabilirsin

• Engelle o zaman , yavas yaziyorum ve sakinim. sen benim dusunce ozgurlugume karisamassin... fikrimi istedigim sekilde saygi cercevesinde anlatirim. elestiriye acik ol

• Zerre kadar akil yok bunlarda bes para etmez biri icin yaptiklari rezillik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Enayiliğin yaşı yok anlık zevk için yaşıyorlar o para için soma da çalışanlar var allah yardım etsin

0|1
    0|0
  • gittikleri sanatçı olsa bari

1|0
    0|0
  • gaga yı dinleseydim bile bedavadan izlemeye bakardim para vermem ben öyle saçmalıklara

0|0
    0|0
  • Adaletini pipim dunya diyemedik ya la :D

0|0
    0|0
  • Herkez özgür hayatta.
    Başkalarını elestirmeye gerek yok

1|0
    0|0
Yükleniyor...