Siz toplu mekanda ismail yk yı dinleyememek ne demektir bilir misiniz ?

Aman kulaklığım yok biri sesini duyar aristokrat üniversiteli çizgimin dışına çıkmamalıyım diye yastığına sarılıp ağlamak

Needense tüm arkadaşlar ezbere bilirken şarkılarını hepsinin zorla (!) işkence yapılarak dinlemiş olması (!)

Neden neden ismail yk bu kadar dışlanıyor türk halkı tarafından .**((

Güncellemeler:
bu akp nin %50 kusur oy alması gibi birşey galiba

sorsan herkes kötüler :S

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Çevrendeki aristokrat zibidiler yüzünden sana öyle geliyor olabilir. Aslında Türk halkı tarafından en çok benimsenen şahsiyetlerden biridir İsmail YK. Hem gerçekten de çok yetenekli bir müzisyen kendisi, ustalıkla çalamadığı enstrüman sayısı az. Hedef kitle tercihinde de suçlayamıyorum kendisini. Zira daha entel bir tarz izlese idi bu kadar çok kişiye ulaşıp bu kadar popüler olamayacaktı kanımca. Akıllı adam.

İşin enteresan tarafı, adamın örnek aldığı iki isim varmış. Biri Orhan Gencebay, diğeri (ŞoK şOk şoK!) Michael Jackson. (kaynak wiki)

Not: Almancı işte yea :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kalitesiz adam .. daha çok kürt halkına hitap ediyor, kürt gençlerin telefonlarında ve şahinlerinde saçma şekillerde gözümüze gözüküyorlar..

birde beşiktaş gibi bebek gibi semtlerden de geçince komik oluyorlar...

kısaca kalitesiz bir şopar..

0|0
    0|0
    • ırkçısın beyb

• Ben hümanistim..

• "Sende ırkçısın,Nur"benim için kurulacak en son cümledir.

• Şarkı sözlerinin saçmalıgını ve ses tonunu begenmiyorum.Giyinimi ve stili ise ona önyargıyla yaklaşmama sebep oldu.

0|0
    0|0
  • ismail yk'nın yaptığı müzik yeterince kaliteli olmadığı için beğenmemek hatta eleştirmek gayet normal. ek olarak, benim özüm ismail yk ise, vay bana vaylar bana.

0|0
    0|0
  • Hep CanKan kardeşlerin yüzüne hep hep hep link

0|0
    0|0
  • souldancer bacı: eski yurtseven kardeşlerin müziklerini ara sıra dinlerim cankız link

0|0
    0|0
    • :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

• naptın cankız :D

• Yahu bu arabesk rap staylaya çok yükleniyorlar.

Kafanın üstünde dönerken aynı anda kendini jiletlemek başka hangi müzik türünde mümkündür ha hacılar!..

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben İsmail Ykyı sırf şunun için yadırgayabilirim.Türkiyenin belli bir kesimi için beni dinlemesinler demiş...Ayıp etmiş..Faşizan düşüncelerini sanatla karıştırıyor..

0|0
    0|0
    • sende ırkçısın:(

• romantizimci,sürrealizimci..(ikisi hoş olurdu sende) sanmıştım senı yanılmışım:/ gerçekci nuriyem..

• dünya barışı ve tatlısı bir mantık yapın olduğunu biliyoruz nur, @soran a taş attım :( senden prim yaptım..

• Hiçte çekinmem... Kimseye göre yaşamam :) Dinlemek istersem millet meclisinde de dinlerim sorun yok yani.. Sizin dediğinizi ÖZÜNÜ kaybetmiş insanlar yapar :)

0|0
    0|0
  • site uçtu bu da aha resmidir :D

1|0
    0|0
  • Dizi izlemem deyip her dizi hakkında yorum yapabilen insanlar gibi.

0|0
    0|0
  • Genelde sevmiyorum derler ama dinlerler..

Tarkanda bu gruptaymış.

0|0
    0|0
Yükleniyor...