Dabbe - Zehr-i Cin?

Filmi izleyen arkadaşlarım film nasıldı? İzlenir mi? Verdiğiniz paraya değer miydi? Bir de Türkler'in korku sinemasında sürekli yönetmenlerin cin, şeytan vb konuları işlemesi hakkında ne düşünüyorsunuz? :)

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Dun sinemasina gittim. Hicccccccc ama hicc korkunc degildi hatta komikti. Hasan karacadag korku filmi cekmeye calismasin direk komedi ceksin. Vallahi izleyin korkmcaksiniz kahkaha atacaginiz sahneler var

0|1
    0|0
    • Örnek verebileceğin bir sahne var mı? :)

• Hayir en erken seansi olan o filmdi. Cehennem meleklerini istiyoduk biz ama gec saatteydi

• cehennem melekleri güzel film ben internetten indirip izlemiştim onun 3 filmdir aynı kurgusu var. bir tane kötü adam var onun çetesini çökeltmeden gelme bu kadar.

• Izleyemem korkarım zaten yalnız yaşıyorum

0|1
    0|0
    • Bence de sen izleme en iyisi. :D

• Ürperiyor olcak

• Doğru, aynen katılıyorum sana. :D

• pazar günü izledim.. sinemada izleyince korkmuyorsun hatta komik sahneleri bile var gülüyor millet ama evde hayatta tek izlemem. Güzel korkunç bir film tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • Çoğu kişi bu komik sahnelerden bahsetti. Korku filminde komik sahneler olması ilginç. Biraz bahseder misin ne gibi sahneleri komikti? :)

• anlatmam paraya kıy git izle

• Tamam yinede sağol. :D

• Baktım fragmanı hiç korkunç değilmiş ya beğenmedim ki.

0|0
    0|0
  • Gittim annemle yatıyorum

0|0
    0|0
  • dabbe cin çarpmasını izledikten sonra 3 ay uyuyamadım o yüzden hayyatta izlememem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• korkmayan zaten inanmayan insandır, adam gidiyor yabancı filmdeki katillerden korkuyor bu filmle dalga geçiyor halbuki bunlar gerçek görünmeyen varlıklar zaten inanmayan dinden çıkabilir.

0|1
    0|0
    • Aynen kardeşim şahsen ben korkuyorum. Başarılı buluyorum. :)

• cin çarpması kadar değildi ve sürekli her sahneye gülen gerizekalılarla doluydu. gülmek için yanlış filme gitmişler.

0|0
    0|0
    • Ana konu neydi tam olarak. Senaryo ne yöndeydi yani?

• Tamam teşekkürler kardeşim.

• ama beklediğim gibi değildi çok sönüktü ve filme biraz komiklikte eklemişler. galiba yönetmen gülmek için gelenlere gönderme yapmış.

• Bu gün gideceğim.

0|0
    0|0
  • korkunç değildi gülüyoduk

1|0
    0|0
  • Çok güzel bir komedi filmi olmuş :)

0|0
    0|0
    • Çoğu kişi bu komik sahnelerinden bahsediyor. Ama şu ana kadar kimse sahneleri anlatmadı. Hnagi sahneler komikti az bahseder misin? :)

• Dabbenin bütün serilerini izledim hiç korkmadım bunu da sinemada arkadaşlarla izledik yine aynı şeyler. bir fark koymamıslar. Klasik şeyler. neyin ne zaman olabileceğini tahmin edbililyosn. Hatta bu tahmin etme olayı filmi komedi filmine çevirdi bende

• Anladım yorumun için teşekkürler. :)

• Kardesim git.. super olmus film. hicbir korku filmi bni etkilememisti. ama muthis ayrintilar var.

0|0
    0|0
  • Gittim götümle güldüm diyenlere bakma korkudan götü unutacaksin

0|0
    0|0
    • Ya saka misiniz arkadaslar bizim salonda o kadar cok gulduler ki bir ara rahatsiz olduk hatta birkac kisi tartisiyodu

• La onlara bakma bir kac komik sahneler vardi a bilerek konulmus sahneler guldum yaa diyenlere bakma sen

• Bu sahneler nasıl komik sahnelerdi? Biraz bahseder misin? Çoğu kişi komik sahnelerden bahsediyor merak ettim. Anlatan çıkmadı. :D

• Ben gittim öyle şeylere inandığım için tırstım, filme gülenleri * et kanka altlarına sıçıyorlar ama ergen oldukları için gülerek bir bok yaptıklarını sanıyorlar

0|1
    0|0
Yükleniyor...