Çanakkale de bilgisayar mühendisliği okumakla İstanbul'da okumak çok fark eder mi?

Ya sevgilim Balıkesir'de ben Çanakkale de Üniversite kazandım oda bilgisayar mühendisi olacak yanıma gelmek istiyor ama puani istanbulu da tutuyor. Çanakkale de okusa çok bişey fark eder mi sonuçta bilgisayar mühendisliği yani

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sanirim ilk senen. ÇOMÜ Bil. Müh. oldukça iyidir. Bölüm olarak iş kendinde bitiyor zaten. Istanbul'da hangi üni tutuyor bilmiyorum ama hocaları kendilerini ispatlamış hocalardır. Okulda öğretilenin üstüne koymak gerek her yerde. Sektörde ismi geçen bir üniversite ÇOMÜ.

0|0
    0|0
    • Ben zaten buraya gelmesini çok isterim ama kanıt olmasi lazım ki elimde onu da ikna edeyim

Erkekler Ne Diyor 6

• şirket diplomaya bakar boğaziçi yazması ayrı canakkale yazması ayrı o zaman neden o üniversitelere giremiyo kimse ya da girmek için ugrasıyo

0|0
    0|0
  • Şehir farkını bilmem de okul farkı çok olur. İstanbul da hangi okulu tutuyor puan?

0|0
    0|0
  • yaklaşık olarak 2 dakika saat farkı var

0|0
    0|0
  • nasipse etmez

0|0
    0|0
  • Çanakkalede okumak ayrıcalıktır. Boşver farkı falan Çanakkale de okuyan bir daha okumak ister

0|0
    0|0
  • hayır farketmez daha kolay bitirirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İstanbul'da bir üniversiteyi kazanıp Çanakkalede okumakta nasıl bir kafa karışıklığıdir :)
    bildiğim kadarıyla mühendisler yoğun olarak özel sektörde is bulur istanbuldaki bir üniversiteden mezun olmak bu durumda daha mantıklı hem alacağı eğitim açısından da düşünmek gerekir aynı olacağını zannetmiyorum

0|0
    0|0
    • Ama sevdiğimi uzaklara gondermek istemiyorum :((

• Ozlemek zorundayım yani onu :((

• bazen özlemek daha iyidir :)

Yükleniyor...