Zor bir hayat yaşamış güzel kadınlar hakkında bir soru?

merhaba ks üyeleri,
amerikada yapılan bir araştırmaya göre zorluklar içerisinde büyümüş kızlar genelde erkeklerin karakteristlik özellikleriyle ve imkanlarıyla ilgilenirken daha geniş imkanla yetişen kadınlar ise daha çok erkeklerin vücut orantıları ve populerlikleriyle ilgileniyormuş
buna bağlı olarak gelir düzeyi yüksek olan insanlarda ayrılık oranı daha yüksekken gelir düzeyi normal seviyede olan insanlarda evlilik bitirme oranı yarı yarıya daha alt seviyelerdeymiş

yine araştırmayı yapan sosyologlar bunun sebebinin , güzel ve geniş imkanlı aileden gelen kadınların hep daha iyi istemelerine güzel fakat zorluklarla büyüyen kadınların ise daha iyi bir aile kurmak istemelerine bağlıyor.

sizce bu konuda ne düşünüyorsunuz?
güzel ve zorluklar

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• soruyu yanlış yere açmışsın umarım silinmez ama güzel bir soru..

her zaman genellemeler içinden istisnalar çıkacaktır diye düşünüyorum.
    araştırmaya göre konuşursak
    kendi adıma karakter en önemlisi ve çalışkan bir adam olup olmadığına bakarım..
    zamanın da tipi yerinde ama karakter fukarası adamla yapamadığım düşünülürse
    doğru bir yaklaşım tarafı var araştırmada...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kim dediyse doğru demiş

0|0
    0|0
  • Doğru tespit. Ben sürekli sorunları olan bir ailede büyüdüm. Maddi manevi her türlü sıkıntımız oldu. Maddi sıkıntılar geçse de manevi olarak hala çöküntüdeyiz sorunluyuz o yüzden ailemden uzak duruyorum sevgili konusunda dış görünüşü umrumda olmuyor parası da umrumda değil benim param var ben ona bakarım yeter ki mutlu etsin huzurlu olalım sadık olsun bu kadar. Yazarken yoruldum =()

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Çok güzel bir araştırma :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...