Eurovision , Manga?

Ülkemiz 2 yıldır katılmadığı Eurovision şarkı yarışmasına bu yılda katılmama kararı alıp bir süprize imza attı türkiye artık eurovision yerine ülkemizi asya pasifik şarkı yarışması olan Abu TV Song Festivalinde temsil edicek yarışmanın bu yıl 5. si Çin'de düzenlenicek ve yarışmada Türkiyeyi 2010 'da eurovisionda olduğu gibi Manga temsil edicek Manga 2010 yılında ülkemize 2 lik getirmişti sizce başarılı olurmuyuz?

• Manga başarılı olur
    A seç
  • Manga başarısız olur
    B seç
  • Eurovisiona katılmamız lazımdı
    C seç
  • Gereksiz bir yarışma
    D seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
40

En İyi Kız Görüşü

• Halka sormadan kendi kendine karar alan bir radyo televizyon kurumu anca Türkiye'de olur zaten. Ben eurovisiona sıcak bakıyordum her zamanda heyecanla izliyordum. Politik bir yarışma olduğu gerçeği var tabii ama şarkın güzelse hitap alanı genişse hiç bir politika önüne geçemez (Manga, Sertap Erener). Ne yazık ki katılmıyoruz bu senede.. Onun dışında Mangayı başarılı buluyorum güvenim sonsuz umarım hak ettiği başarıyı bulur ve bizide gururlandırır :)

0|0
    0|0
    • Eurovision güzeldi gerçekten ama orda bir palavralar olduğuda kesin hiç yoktan boş durmasınlar bakalım burası nasıl olucak

• Bakalım. Farklo bir heyecan olacağı kesin.

• birazda asyalılarla takılalım

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Eurovisiona katilmamiz lazimdi.

0|0
    0|0
  • şarkı gayet gzl başarılı oluruz

0|0
    0|0
  • Trt nin bu tribi kime anlamıyorum ben

0|0
    0|0