Tarihten hangi insani begenirsiniz ya da korkar ya da nefret edersiniz?

Benim en begendiklerim arasinda Yavuz Sultan Selim var ve 4 . Murad var nefret ettigim ise stalin

Güncellemeler:
Ismet pasa nefret ettilerim arasinda

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Zekası, stratejik düşünme yeteneği, siyasi dehası ve kişiliğinden dolayı 2. Abdülhamid'i çok beğenirim. stalin'den nefret ederim bende korkarım da diyebilirim çünkü onun komünist parti genel sekreteri olduğu S. S. C. B'de yaşasaydım muhtemelen muhalif olacak ve bunu bir şekilde de belli edecektim o yüzden de ya öldürülecek ya da bir hapishane'de diğer siyasi suçlular ile birlikte çürüyecektim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sarı Selim, kafası iyi geziyomuş hep diyolar, adam gemiyle Kıbrıs'dan şarap getittiriyomuş ya la :D ( hee bide onun için öyle böyle de diyolar haberiniz ola :D )

0|0
    0|2
    • Yok sizin selim oledir bizim selim ole kafasi kesilecekleri iyi kesmisyormus ki adam azicik daha tahtta kalsaydi hepsinin kokunu kaziyacakti

• Yok ama simdi ben verdim internette neler var her gordugune inanma

• inandığımı söylemedim, zaten cümleye dikkat ettiysen diyorlar dedim, ama sen kim dikkat kim tabi, bu arada eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürdüm :D :D :D asdskdjhgfghjklsdjhg

• Mustafa Kemal Atatürk ve Adolf Hitleri severim.

1|0
    0|2
  • Atatürk, Mahatma Gandhi, Che Guevara, Nelson Mandela sevdiklerim.
    Hitler, Stalin, Mussolini nefret ettiklerim.

0|0
    0|0
  • adolf Hitler demiş biri tövbe ya sevilecek adam bulamamış sanırım, neyse fatihi severim şehzadeyken öldürülmesine rağmen hala adı fuyuşan, cok ovulen şehzade mustafayı severim. ataturku severim. kanuniden nefret ederim

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Görüşlerini benimsediğim ve bilgilerine sık sık başvurduğum kişiler ;
    Atatürk
    Sun Tzu
    İsmail Cem
    Einstein
    Tesla
    Senna

Korkmak veya nefret denmez. Tarihte kötü hatırlanan isimler var ;
    Hitler
    Stalin

0|0
    0|1
    • Nefretten kastim yaptiklari isleri begenmemisligimdendir korkmak ise yaptiklari iskenceler zulumler insanlari urkutur

• Ne demek istediğinizi anladım. Kullandığınız kelimelerden daha iyi bir tanımlama yapabilirdiniz. Örneğin ; "Tarihte yaptıklarıyla kötü hatırlanan isimler"

• Tarih de ki hiçbir karakterden korkmam. Ama beğendiklerim ve çok sevdiklerim vardır.

Mete
    Atilla
    Cengizhan
    Osman Gazi
    Fatih Sultan Mehmet
    Mustafa Kemal Atatürk
    Enver Paşa
    Kuşçubaşı Eşref
    Yakub Cemil

0|0
    0|1
  • Timur'u ve Atatürk'ü çok severim.