Almanyaya gidipte zengin olan akrabanız varmı?

Hani bir zamanlar Almanyaya gidiyolardı zengin olup geliyolardı hatta onun havasını bile atıyolardı Almanyadan geldik diye sizinde ailenizde sülalenizde böyle birileri var mı ya da almanyaya gidipte hiçbişe yapamayan biriler?
bizim sülalede 2 türdende çok var :D

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Rahmetli dedem fabrikaya ortak oldu yanginda kaybetti İstanbul'da simdi milyon dolarlik arsayi ucuza aldi ucuza satti bilemedi cahillik işte en son bir arsa daha aldi şans degilmi yol 2 ye böldü hiç bir değeri kalmadi devlet zararinin %50 sini karsiladi yaşasada zengin olmasa hey gidi

0|0
    0|0
  • Orda fakir burada zenginler, çünkü ordaki kazandıkları 1 euro burada 3 tl

0|0
    0|0
  • Valla bizim sülalede var biri , adam fakirliğe temel kazıyordu ne ayaksa birden kanadaya uçtu uzun süre sonra geldi para içinde yüzüyo pezevenk.
    Bide artistliğini yapıyo. :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Taniyorum ben :D ama hicte oyle bir "wauuw"zenglik icinde yasamiyoruz oyle senin anlattigin gibi :D

0|0
    0|0
  • bir tanidigimiz sifirla koyden hollandaya geldi simdi uc trilyonu is yapmayan bir yere gomdu ve bu onu rahatsiz etmeyecek kadar cok parasi var :)

0|0
    0|0
  • var var :D

0|0
    0|0
  • Dedem :D

0|0
    0|0
  • Almanyada is bitti eskidenmis o. Çoğu almanyadakileri zengin sanio ama yok. Bende yaşadım orda orta halliyiz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...