En çok hangi filmi izlerken ağladınız?

Çok sulugöz değilimdir, öyle herşeye ağlamam ama konu film olunca beni hiçbirşey tutamaz... Bir çok filmde hüngür hüngür ağlamışımdır. Peki siz en çok hangi filmi izlerken ağladınız?

Güncellemeler:
amma tutuldu soru he teşekkürler :)))
sanırım rekora gidiyoruz :)))
sonunda 60 olduk mesudum :)
100 olurmuyuz ki? :))

0|0
49|38

En İyi Kız Görüşü

• babam ve oğlum: babamı kaybettiğim ay izledim konusu hakkında hiçbir fikrim yoktu daha küçüğüm kimse uyarmadı ve sinema salonunda annemin solunda ben sağında erkek kardeşim deli gibi ağlıyorduk salonun bir kısmı nedenini bile sordu üstelik. ve annemin cevabı daha yıkıcıydı; ''onlar da kendi kahramanlarını kaybetti''

aşk tesadüfleri sever: kalbimde çocukluğumdan beri ritim bozukluğu vardı. ve durumun kötüleştiğini öğrendiğim hafta filmi izlemeye gittik erkek arkadaşımla. ama ikimize de kimse filmin konusunu anlatmadı. benim gözler morardı film bitti ertesi sabaha kadar kendime gelemedim. üstelik aynen filmdeki gibi babamla kavgalı olduğum bir dönemde kaybetmiştim onu

marley ve ben: hayvanlarına aşık bir yaşam sürdüğüm bir dönemdi. ve baş kahraman gibi hayatının her anını planlayan biriydim. ama kedim ölmüştü. hamsterım hastalanmıştı sonunda benim gözler diğer iki filmde olduğu kadar olmasa da kendinden geçmişti

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• Her filmde aglamak icime işlemiş...

2|0
    0|0
  • Not defteri (the notebook) izlerken defalarca ağlamıştım.. filmden hatırladığım tek şey bu :D onun dışında fazla da ağlamam film izlerken.. bir de çocukken alice harikalar diyarına ağlamışım, annem öyle der :DDDD

3|0
    0|0
  • annem ablam ben babam ve ogluma gittik baktın sinama onunce cocuklar pecete satıyor anam aldı girdik izliyoruz annem pecete uzatıyor aglarsan silersin diye arkamda 3 kız var erkeklik taslicamya yok be ne aglaması ilerliyen saatlerde beni aglama tuttu ama ne aglama :) anama caktırmadan anne pecete nerde demeye başladım.

ama en çok ağladığım incir reçeli oldu filmin sonlarına dogru bi sahne var anlatmiyim izliyenlerin zevkini kırmayim orada koptum salya sümük ne varsa burun yollarım açıldı valla :(

ertesi gunu yeter bu kadar aglamiyalım gulek dedim hello ghost izliyorum komedi sandım oda boyle cıktı bide onda agla psikolojik bunalıma girdim :D

1|0
    0|0
  • Tarık Akan ın oynadığı Canım Kardeşim çok etkileyicidir

1|1
    0|0
  • hiçbirin de ağlamadım ama "tanrıyla sohbet" filminde adamın çöpten ekmek alıp ağlayarak yediği sahne gözümü nemlendirmişti,

2|0
    0|0
  • "P.S. I Love You" filmi desem :)

1|0
    0|0
  • Dancer In The Dark. Ağlama değil de gözyaşlarını tutamama diyelim.

1|0
    0|0
  • Barış Manço'nun ölümü ardından bir VTR yayınlamışlardı, bir orada ağladığımı bilirim. Babam ve Oğlum'da çok kastırdılar, inadına ben de kastım.

2|0
    0|0
  • Babam ve oğlum filmi beni çok etkilemişti. Kolay kolay biri yanında hele ki kız arkadaşımın yanında gözyaşı dökmem ama bu filmde tutamamıştım kendimi ve anlamaması için şekilden şekile girmiştim.

2|0
    0|0
    • anlamışmıydı sonra ?bende o filmde beni ağlarken görmesinler diye çok uğraşmıştım ama görmüşlerdi :((

• hahahah hemen bir bahane bulmuşsun :D bizde sabah seansına gitmiştik sinemada 6 kişiydik bende bizimkilerin yanından kalktım çaktırmıyım diyee ama resmen ağladım yaa ablam bana al peçete dedi :( aldım gözyaşlarımı sildim ağlamadım diyemedim o yüzden :(( ilk yarısında gülmüştüm bizimkilere ağlamayın diyodum ama sonlarında dayanamadım yaa özellikle o çocuğun okula başlamasında orda bittim artık tutamadım gören gördü yani :(( oooff

• cesur yürek

1|0
    0|0
  • küçük emrah acıların cocugu :P

1|0
    0|0
  • babam ve oglum

1|0
    0|0
  • Kore yapımı bir mini dizi olan " Sad Love Story " ve " Sorry, I love You ". 5-6 senedir ağlamak nedir bilmezdim bu 2 dizi beni ağlattı (:

1|0
    0|0
  • Ağlamadım ama İncir Reçeli'nin final sahnesi içimi parçaladı yani :)

1|0
    0|0
  • Ohoo ağlanacak film çok mesela "Changeling" mesela "Atonement" ya da şeyde iyidir bak "Schindler's List"...tabii bunlar biraz gerilim/dram tarzı

1|0
    0|0
  • babam ve oğlum, angela'nın külleri, 120, ıssız adam, mustafa hakkında her şey, gönül yarası, eşkiya filmlerinde hüzünlendim, gözlerim doldu. ve gözümden bir damla yaş süzüldü...

1|0
    0|0
  • fight club, son sahnede, where is my mind la ağlamayı başarabilen tek insanım heralde. ama nedense bilmem, başka hiçbir filmde ağlamadım. çağan ırmak bile ağlatamadı, o derece.

1|0
    0|0
  • ıssız adam,umut,babam ve oğlum,

1|0
    0|0
  • ağlamak zayıfların işidir,not cüneyt arkın.yabancı filmlerin en duygusalı bile bana komik geliyor,heleki korku filmleri,oyüzden aksiyon dövüş macera seven biriyim onlardanda ağlatacak sahne bulamıyorum.

0|0
    1|3
    • ne alaka zayıfların işi saçmalamışsın!

• işte bu komikti nasıl gülüyorum bir bilsen.İnsanlar herşeyi komik buluyor çok tuhaf ve acayipp. Artılar benim cebaplarımı etkileyemez.Boşuna yazdığımın farkına vardım,ben hasta değilim ama her canlı hasta olabilir doğanın kuralları bu.algının önceliği çok önemlidir,daha tam anlamadan saçmalamışsın diye cevap yazmışsın,hayatta en sevmediğim cümlelerden biridir.birçok şey yazmak isterim ama yine algı,ve saçmala cümlelerine girersin diye yazmıyorum.

• evet mümkünse yazma.

• bugune kadar babam ve oğlum kadar çekici buldugum ve ağladım film olmamıştır ! bu arada erkeklıgın %90 ı kacmaktır :D::DD:

1|0
    0|0
  • Romantik filmlerden baya etkileniyoruz.

Hello ghost. 2 kere izledim ama tekrar izlesem yine gözlerim dolar . :(

1|0
    0|0
  • the green mile

link

:(

1|0
    0|0
  • Yeşil yol

1|1
    0|0
  • babam ve oglum - abimm ikisi de super filmler

2|0
    0|0
  • Cars ve Wall-E'de hüngür hüngür ağladım. Ama Babam ve oğlum'a gözyaşı dökmedim.

1|0
    0|0
  • Babam ve Oğlum

2|0
    0|0
  • Perfect World - Kusursuz Dünya - Kevin Costner...

1|0
    0|0
  • Lorenzo'nun Yağı'nda ağladığımı hatrlıyorum Babam ve oğlumu izlesem yine ağlarım heralde

1|0
    0|0
  • Acıklı her filmde üçgün ağlarım ama babam ve oğlum beni 2 hafta pert etti. uyuyamaz olmuştum.

1|0
    0|0
  • Yüz zor.. Günün Sorusu olsa yine belki olabilir.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 48

• Pek ağlamam.

Galiba Philadelphia filminde ağlamıştım.

Bir de çocuktum epey, E.T izlerken hüngür hüngür ağladım... hala onda ağlarım ne hikmetse...

2|0
    0|0
  • çok duygusal bi insanım her filmde ağlarım.komik bi sahne olsa bile.ama aşırı derecede ağladığım esaretin bedeli ve v for vendetta

1|1
    0|0
  • Black link

A moment to remember link

ve İncir Reçeli'nde de ağlama değil de gözlerim doldu.

1|0
    0|0
    • Blackta nasıl gözlerin dolabilir. Film umutla ilgili değil mi ?

• black güzel filmdir,oyunculuklar biraz abartı olsa da.İnsan elindekilerin değerini daha iyi anlıyor.A moment to remember da ben adamın haline daha çok üzülmüştüm,sonu da pek güzeldi.İncir reçelini sevemedim,fazla klişe ve aidsi yanlış anlatmış ama durak sahnesi iyiydi.Genel olarak güzel seçimler.Bu listeye my sister's keeper da yakışır

• my sister's keeper , çok sevemedim ama sen istiyorsan eklensin tabii :)

• the green mile

babam ve oğlum

ama ilk defa the green mile de aslında ağlamadım ama gözlerim dolmuştu ama o dönem için gözlerimin dolması bile fazlaydı babm ve oğlumda ise annem ve ablamla sinemaya gimişti yanlarında ağlamıycam diye kasmıştım ilk yarısında felan gülmüştüm ama son sahnelerine dayanamamıştım bizimkilerde görmüştü :((( napalım

1|0
    0|0
  • ben normlde romantik film izlemeyi hiç seven biri diilim.. ancak tek bir film izledim ve aklımı başımdan alan tek filmdi.. 6 kere falan izledim hiç bıkmadan her defasında hüngür hüngür ağladıım tek film 'the notebook'..

1|0
    0|0
  • incir reçeli. metin karakterinin rakı sofrasında duygu karakterini beklediği sahne. o ne masum bakıştı öyle.

1|0
    0|0
  • Aşk tesadüfleri sever filmi deli gibi hıçkıra hıçkıra ağladığım hala etkisinde kaldığım ilk aşk filmi özelliğini korumakta.. Ardından incir reçeli ama onda bu kadar ağlamamıştım.

1|0
    0|0
    • aşk tesadüfleri sever filminin sonu nasıl bitiyo ya sonunu izlemek nasip olmadı da

• Bir Vulcan atasözü der ki: "Vücut sıvılarını duygular için tüketme, tüketirsen de geri topla, sonra gerekli olabilir"

• armageddon filminde çok ağlamıştım aerosmith'in don't wanna miss a thing şarkısı eşliğinde :)

1|0
    0|0
  • Sil baştan

1|0
    0|0
  • incir reçeli.

2|0
    0|0
  • babam ve oğlum

1|0
    0|0
  • men cok hessasam bir sey olan kimi gozlerim yawarir acikli dizilerdede goz yawlarimi tutamam o yuzden cok baxmiram ele dizilere

1|0
    0|0
  • PS. I Love You ve Babam ve oğlum.

1|0
    0|0
  • Normalde sinema salonunda beni filmler daha çok etkiler ve genelde pcde ya da tvde izleyince ağlamam. Ama babam ve oğlum'u hiç sinemada izlemedim, hep pcde ve tvde izlememe rağmen her izlediğimde ağlıyorum valla.

1|0
    0|0
  • Titanic..

2|0
    1|0
  • en cok agladigim film babam ve oglumdu,

ama bu birazda insanin o anki ruh haline bagli sanirim,

bi keresinde lotr izlerken bi sahnede agladigimi hatirliyorum:)

1|0
    0|0
  • KAsımda aşk başkadır ve inir reçeli. beni en çok etkıleyen ve ağlatan film

1|0
    0|0
  • ölüm kampı harbı o fılmde aglayan tek kısıyımdır helekı benım gıbı bı odun aglıyosa tamamen ılgınçtır

1|0
    0|0
  • babam ve oğlum,the bodyguard

1|0
    0|0
  • titanic,yeşil yol,babam ve oğlum

1|0
    0|0
  • titanic böğürdüm resmen :)

2|0
    0|0
  • AŞK TESADÜFLERİ SEVER

BABAM VE OĞLUM

İNCİR REÇELİ

2|0
    0|0
  • notebook

1|0
    0|0
  • İncir Reçeli :(

1|0
    0|0
  • 120 diyebilirim...

1|0
    0|0
  • titanic

2|0
    1|0
  • a moment to remember (hatırlanacak bir anı) içim dışıma çıktı ağlamaktan :)

1|0
    0|0
  • Aşk Tesadüfleri Sever :|

1|0
    0|0
  • (güneşi gördüm) bide (gitmek) filmin başından sonuna kadar ağladım, gözlerimin dibi şişmişti:(

1|0
    0|0
  • İncir reçeli ve ıssız adamın son sahnesinde o biçim ağlamıştım :D

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    18
Yükleniyor...