Bence dizi izlemek için gündüz vakitleri, Film izlemek için ise akşam vakitleri daha iyiymiş gibi geliyor? sizce de öyle mi? Detayı okuyun lütfen?

Malum insanın kafası günün her saati aynı kapasitede çalışmayabiliyor.. aynı modda olmayabiliyor..

Sorum şu ki... sizce film izlemek için en uygun vakit hangisidir?
dizi izlemek için en uygun vakit hangisidir?
ben nedense dizi izleme olayını akşam saatlerine yakıştıramıyorum. gündüz dizi izlemek, akşam ise film izlemek daha uygun oluyor bana... akşam saatleri için diziden bir bölüm izlemek benim için yetersiz ve hafif kalıyor galiba? Diziyi gündüz izlersem daha iyi anlayıp odaklanıyorum sanki... gündüz film izlediğimde filme odaklanmak anlamak zor oluyor sanki... koskoca akşamı diziyle geçirmek de akşamı harcamakmış gibi geliyor bana... sizce de öyle mi?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• akşam en iyisi film izlemek tabi dışarda yapıcak bişey yoksa, diziler genelde kısa olduğu için her zaman izlenebilir ama akşamleyin şöyle 2 saatlik bir filmin vereceği zevk ayrıdır bence

1|0
    0|0
    • evet haklısın.. diziler sanki akşamın boşluğunu doldurma konusunda yetersiz kalıyor gibi... yani bu aslında süre meselesi de değil.. bazı dizilerin bölümleri bir film uzunluğunda olabiliyor... ya da ne bileyim 2 bölüm birden ardarda izlemek de tercih edilebilir ama yine de film izlemek gibi olmuyor sanki :)

• 2009 dan beri televizyon ve orda çıkan şeyleri izlemiyorum :D yani ne televizyon izliyorum nede orda yayınlanan saçma sapan türk dizilerini ya da programlarını :D sadece beyaz show ya da okan bayulgenın değişik programlarına iyi bir sanatçı gelirse izliyorum , türkiyede televizyon zaten bildigin beyin yıkama, her çok izlenen dizide çaktırmadan verilen siyasi mesajlar felan var o yüzden nefret ediyorum, böyle insana bişeyler katan güzel, hayata bakış açışı değiştirebilecek filmler varken akasya durağı izleyen insanlardan pek bişey beklememek lazım :)

• aynen katılıyorum :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Dizi evde film sinemada :D benimde ayrımım bu şekilde

0|0
    0|0
Yükleniyor...