Ben müslüman olmayan bir ülkücüyüm ben müslümanların sonuna kadar arkasındayım müslüman bir ülkücüyle tamamıyle aynı fikirleri sahibim?

ben müslüman olmayan bir ülkücüyüm ben müslümanların sonuna kadar arkasındayım müslüman bir ülkücüyle tamamıyle aynı fikirleri sahibim beni ülkücüden ayıran ne müslüman olmamam mı? sacmalamayın

Güncellemeler:
hayır beni müslüman bir kısıden ayıran farkı sordum ben ben sonuna kadar islamın arkasındayım tamamiyle ülkücülük icin temsili bir din fakat ben müslüman degilim benım farkım ne mesela sen müslüman ülkücüsün senden farkım ne
kardeş oda oluyor ben kendime gore muslumanım fakat baskasına gore degılım ona ne demeli

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bende Türk Milliyetçisiyim. Ülkücü değilim ama. Çokta dinle alalam yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• insan desteklediği mantıklı bulduğu bir inancın sonuna kadar arkasında olur dediğin oyüzden çok garip. yani inanmıyorsan mantıklı bulmuyorsundur o yüzdende arkasında olamazsın ama sen hem inanmadığını hemde sonuna kadar arkasında olduğunu söylüyorsun o zaman sana soruyorum, sonuna kadar arkasında olduğun bir davaya inanmak için daha neyi bekliyorsun?

0|0
    0|0
  • müslüman olmayan ülkücü mü olur * tabi ülkücü değilsin.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Ülkücülük islamı ve Türklüğü eşit oranda sevmektir, Türklük islamın önüne geçemez. Millyietçilik islami boyutta ypaılır. Türkçülük ise davaya islamı karıştırmaz, genelde Türkçüler deist olabilir.

1|0
    0|0
  • aferin sana

1|0
    0|0
  • yemin töreni olmuyor mu hiç ocakta orda ne yapıyorsun

1|0
    0|0
  • Ya ülkü ve vatan sevdası farklıdır. aslında yanlış yazdık ikimizde ülkü Türk - İslam diye oturdu günümüzde. Ama bende Milliyetçiyim lakin Türk - İslam şeklinde bakmıyorum olaya. Milliyetçi olmak olarak bakıyorum. Bunu diyen arkadaşlara sormak lazım gerçekten Türk - İslam davasının gerektirdiği şekilde yaşıyorlar mı?

0|0
    0|0
  • Ülkücüler zaten milliyetçi ümmetçi değil yani sıkıntı yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...