Okuduğunuz kitapları ne yapıyorsunuz?

Okuduğunuz ve artık kitaplığınıza sığmayan romanları ne yapıyorsunuz?

Güncellemeler:
Kimse paylaşıma açık değil yahu. Paylaşmam diyorsunuzda başka bişey demiyorsunuz :)

0|0
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• Koltuk altlarına ve baza altlarına koymaya başladım. Sığmıyorlar artık. şu an da yeni bitirdim 6 kitap var. Şifonyerin üzerin de duruyorlar. Nereye koyacağım hakkın da hiçbir fikrim yok. :D

0|0
    0|0
    • Ne tarz okuyorsun?

• Teşekkür ederim, saygılar benden

• :) :) rica ederim

Kızlar Ne Diyor 8

• Kitaplığıma sığmayacak kadar kitabım yok. Toplamda 120yi zorlar. Hepsi alın teriyle alınmıştır babadan kalma değildir :))))))))

0|0
    0|0
  • Evin oturma odasında dev bir kitaplığımız vardır. Bunun içine her şeyi sığdırdım. Açıkçası diğer fazlalıkları da annemlerin evinde ki kitaplıklarda tutuyorum. En çok sevdiklerimi benim eve taşıdım. Ben epeyi cimriyimdir, hiçbir malımı kimseye vermiyorum. Bu sebeple ölürüm de yine yer bulurum da birilerine hediye etmem. Ne bileyim, değişik olduğumu biliyorum. Fakat aşırı derecede sahiplenme huyum vardır, yine de güzel bir özellik olduğunu düşünüyorum.

Kısacası böyle mod.

1|0
    0|3
  • Genelde geri verilen cinsten alırım cok bulunmaz o sebepten..:)

0|0
    0|0
  • Topluyorum, eşkiya gibi. Nereye kadar, bakalım.

0|0
    0|0
  • kolilerde saklıyorm. kitap konusunda çok bencilim kimseye veremiyorm onları bir türlü. ama bir gün sırf kitaplarım için bir oda ayarlayacağım evde

0|0
    0|0
  • Bende deli gibi kitap yok, o gün gelince düşünürüm...

0|0
    0|0
  • Okumuşsam kitapları sahaflara veriyorum. Çok beğendiğim kitapları koyarım bitek kitaplığıma

0|0
    0|0
  • Üst üste koyuyordum, artık yer yetmediği için yere de diziyorum.

0|0
    0|0
    • Ne tarz okuyorsun?

• Roman, şiir, tarihi, felsefe, din ve bilim kurgu genelde. Ama her çeşit vardır yinede

Erkekler Ne Diyor 5

• Elimde çok fazla kitap yok. Kütüphaneden alırdım, geri verirdim genelde. Abimin kitapları yüzünden sığmıyor. Hiç sevmesem de üst üste koymak zorunda kalıyorum. Yine evin farklı yerlerinden kitaplar çıkıyor illa.

0|0
    0|0
    • Ne tarz okuyorsun. Ne yapmayı düşünüyorsun o kitapları?

• Kitap dağıtan birisi değilim. Bir iki arkadaşa arada veririm, geri almak şartıyla. Tabi geri gelmez onlar. Kıramıyorum bazen. Kitap neticede, okusun diyorum. Karışık be aga. Psikoloji var, din var, felsefe, roman. İlgimi hangisi çekerse.

• Sanırım kitaplığın bir rafını dolduracak kitap okumadım 18 yasindayim. İsteyerek te 1 kitap aldigimi bile hatirlamiyorum. Ama okuduğum bir kaç kitabi sevmistim. Belki de piyasadaki piyasadaki dandik kitaplar yüzünden.

0|0
    0|0
  • üniversitenin edebiyat klübü topluyor onlara veriyorum

0|0
    0|0
  • binada kömürlük olmasa üst üste koyar masa yapardım heralde

0|0
    0|0
  • Ağaçlara asıyorum geri dönüşüm

0|0
    0|0
Yükleniyor...