Yarın yapılacak Lady Gaga konserine giden var mı?

Yarin konsere gidiyorum erken giris bilet aldim. 6 yildir bu ani bekliyodum. Yarin hayallerime kavusuyorum yarin aşkıma kavusuyorumm :D konsere gelecek var mi :P?

0|1
25|51

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun seni bu kadar çok mutlu etmesi ne güzel..:) Umarım konser güzel geçer.

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim gerçekten mutluyum ve heyecanlıyım çok sağol +1 inşallah :)

Erkekler Ne Diyor 50

• onu konserine gideceğime uyumayı tercih ederim evde

5|3
    3|1
  • Hayranları kadar şarkısını bilmem. Onun için ölüyorumda diyemem. Ama şarkılarını seviyorum...
    Daha önce haberim olsa belki gidebilirdim. Size iyi eğlenceler olsun. (:

2|0
    0|0
  • Haberlerde gördüm hayranları hep ergenler, anasına babasına sarılmaz öpmez gider elin lady gaga sına sarılırlar

4|1
    0|1
  • Erkek midir belli değil onun konserine gidilirmi :))

2|0
    1|0
  • yari. ise gidip evdekilere ekmek goturecem o paraya bir ay calisan var parasi olan gidet olmayan zaten dusunmez gidenlere iyi eglenceler gozumuz yok:)

1|0
    0|0
  • cik gitmicem

0|0
    1|0
  • Türkiyede savaş çıkarsa o an ne kadar lady gaga , madonna , rihanna , justin bilmem ne hayranı varsa hepsinin kafasına sıkmak lazım çünkü güçsüz dost asker güçlü düşmandan kötüdür.

1|0
    1|1
    • Ya bir git Allah'ın counter'cı ergeni

• Sana tavsiye çok fazla oynama şu savaş oyunlarını.. bide savaş oyunlarında +18 ve +21 yaş sınırı var ona uymazsan etkileri böyle oluyor işte :( hadi iyi geceler sana

• laf sokma çabaları vol 8524717215262

• uzaktayım tabıkı ama katy perrry olsa guzel olurdu

0|0
    0|0
  • Osmanli torunu saniyorsn kndini bir de yazk

0|1
    1|0
  • Manisadan gelemiyorum maddi sıkıntı yüzünden.
    Tv'de Gaga'ya srılanları görünce psikolojim bozuldu açamıyorum tv'yi :'(

0|0
    0|0
    • Hadi ya :( Anlarım seni çok kötü birşey çünkü bende gidemiyordum ama sonra ne yapıyorum ben dedim 6 senedir bekliyorum bir yerden para buluo gitmeliydim buldum ve biletimi aldım. Keşke sende gelebilseydin :(

• o bana gelsin ben ne gitcem ayağına

0|1
    1|0
  • Ona gidiceğime serdar ortaca giderim

2|0
    3|1
    • Zaten senin gibileri istemeyiz konserde. Aklı kıtlar sevmez genellikle Gaga'yı..

• Sen bana insanm gibi sevmiyorum desen hiçbirşey demezdim. Ona gideceğime serdar ortaça giderim demen bir hakarettir!

• Noluyo la hepsi bana patlamış hakaretlere bak hele :D sevmiyorum la gagayı var mı? sizin gibi özenti olmaktansa cahil olurum bu konuda hadi eyvallah

• lady gaga gay değilmi gitmem bülent ersoy gibi gayimiz var zaten ben pop dinlemem rap

0|0
    1|0
  • Ben gidemiycem çok üzgünüm lady gaga fanıyım her sarkisi ezberimde gerek sahne şovu gerek sıradışı kişiliği ilgimi çekiyor. sonuç olarak tony Bennett ile caz yaptığına göre çok basarili madonnadan iyi en azından kart bacaklar görmüyoruz :) klasik insanlar klasikleri sever ben her iki tarzında seviyorum

0|0
    0|1
    • Kesinlike çok haklısın :) madonna'nın devri bitti artı. Yeni queen GAGA!! :) Konsere neden gelemiyorsun? :(

• Netdeki şu saçma hayran grubunu izledikten sonramı?

1|0
    0|0
    • Saçma demen yanlış. Ama hayranların yamyam gibi kadına davranması kötü olmuş. gerçi sevgilerini göstermeleride güzel. Ama daha sakin olabilirlerdi. Kendilerini yere atmalarına gerek yoktu.

• Elbetde eleştiri biraz ağır oldu, ben herhangi bir ünlüye karşı bilmiyorum insan yani sonuçda.

• Evet nekadar tuhaf dimi hayat bir insan bir insana neden bukadar deli olabiliyor? Bazen bende kendime şaşıyorum ama kendimi alıda koyamıyorum :)

• O sizin anneniz oluyormuş öylemi? Sizde uavru monsterlermişsiniz felan. Ay çok ergen kaldıramicam.

2|0
    0|0
  • 3 bilet vardı vaktim olmadığı için twitter dan tanımadığım 3 kişiye yolladım. metallica da böyle olmuştu. bu iş hayatı bana yaramadı :(

0|0
    0|0
  • İşte Türk erkeği ben ne gitcem o gelsin" hastayım ya milletime way MK :D kadın 21 tırla gelmiş kaldırdığı paraları götürecek heralde :P.. Git git yawıra para kazandır.

0|0
    0|0
    • Haha aynen türk erkeği işte ne beklersin :D Yatırdım seve seve <3

• @onlygirll Bakın konser varmış. -_-

0|0
    0|0
  • bir kız arkadaş istiyo diye gidecem tek şarkısını bile bilmem

0|0
    0|0
  • Fazla bileti olan var mı :-)

0|0
    1|0
  • Yok..

0|0
    0|0
  • Ya tek ricam gidiyosunuz görmemişler gibi davranmıayın bugün tvye çıktılar mal gibi saldıryolar kızın üstüene yuh dedimmmm

0|0
    0|0
  • Bilet kaç para

0|0
    0|0
    • Saha İçi Ayakta - 150.00 TL
      Tribün 2 - Doğu / Batı Tribün - 300.00 TL
      Tribun 1 - Doğu / Batı Tribün - 400.00 TL
      Golden Circle Ayakta - 450.00 TL
      Diamond Circle Ayakta - 650.00 TL
      Diamond Circle Erken Giriş Ayakta - 750.00 TL TÜKENDİ!

• Haha ecem :D Birşey olmaz ya nolcak :D

• Taciz edilmek isterdin yani

• Ecnebilere para yedirmem ben

0|1
    2|0
  • bende gidicem orda buluşalım yaa :))

0|0
    0|0
  • Şarkılarını sevmiyorum katy pery ya da Shakira gelirse gidebilirim

0|0
    0|0
  • konser nrde

0|0
    0|0
  • şu ne akdaın ne erkek olan gaga bumuuu :D şeytanın uşağudur bu daaaa :D

0|1
    0|0
  • Gaga yerine Iggy çıksa giderdim showları süper oluyor :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 25

• gerizekalı o kadın ya bırde konserine mı gıdıcem , onun yerıne sahnede çıplak gezmeyen absürt hareketler yapmayan kalıtelı aklı basında muzısyenlerın konserine gıderım.

3|1
    2|0
    • aynen sen zaten gelipte konserinde kalitesini bozma.

• Fakirleri doyurmadığımı nerden biliyosunuz? Ben eğlencemide yapıyorum, yardımımıda yapıyorum sen rahat ol. Siz böyle diyerek sevapmı işliyor sanıyorsunuz? Önyargılı olmak ve birinin günahına girmenin, günahını araştırın siz önce. Hadi şimdi daha fazla kirletmeden defolun konumdan..

• Gitmeye değmez.

4|0
    1|0
  • Dinlemem hiç:D

0|1
    1|0
  • Sorunda turk milletinin basitligi gozler onune serilmis. kimse gitmem diyo. ölün siz ya ne gerikafali bagnazlarsiniz

1|1
    2|3
    • Valla canım çok haklısın. Bırak bizim milleti ya çoğu geri kafalı. Hepsi at gözlüğü takılı ve ön yargılılar. Monoton hayatları oldukları için böyleler yapacak bişey yok :) bu arada sana +1 :) <3

• l*n kim eksiledi beyniniz suyla mi calisiyo sizin ne kadar ozurlu su turkler ya

• kafan mı güzel senin sanane benim yorumumdan sazan gibi atlıyorsun gerizakalı mısın :/

• Yoksa haberdeki senmiydin 6 yildir bekliyom diyen

1|1
    0|0
    • Haha yok ben değildim ama arkadaşım o :D

• Oha abi napıyonuz ya bir kadina bukadar fan olmahin ki kadin olduguda belli degil

• konser bileti fiyatları pahalıydı baya. Ama iyi tepki görücek büyük ihtimalle konserle e Lady Gaga o :D

1|0
    0|0
    • Tarkanın bile en ön 540 tl bırakta Gaganın biraz uçuk olsun asdasd ama tabi benimde cebimi yakmadı değil :D Evet Türkiye konser görecek çünkü o LADY GAGA!! <3 :D

• :D iyi eglenceler ozaman

• Ben de gelicem erken girişle :)

1|0
    1|0
  • Gerek yok

0|0
    1|0
  • İyyyyy nefret ederim dinleemm bile isme bak lady gagaymis 😄

0|1
    2|0
  • Yok kalsın :D

0|0
    1|0
  • Hayır

1|0
    1|0
  • beleş verseler yine de gitmem

0|2
    1|0
  • O kadın benim midemi bulandırıyor çok pis, sana iyi eğlenceler

0|0
    1|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Nasıl karsilandigini izledim ve ben utandım. Aglayip kendilerini yerden yere atıyorlar yazık bir toplum bukadar küçük düşebilirmi?

1|1
    0|0
    • Evet kendilerini yerden yere atmaları kötü olmuş. Ve kadına yamyam gibi saldırıyorlar. Sevgilerini bu kadar sert göstermeleri kötü olmuş. Ama Gaga memnun kalmış bu ilgiden..

• yok pampa yarın fanta festival var orda nerdesin aşkım dicez :)

0|1
    1|0
  • Bu konsere iki bilet aldim aldim ve bunu benim icin degerli biriyle paylasmak istiyorum benle konsere gel @zeussss :))

0|0
    0|1
  • konseri mi varmış

0|0
    1|0
  • O benim sesimi dinlemeye gelsin, ben ne gidecem yaa

0|0
    0|0
  • Cok itici bir kadin bn sevmiyorum

0|1
    0|0
    • Nesi itici mesela?

• Sesi giyimi sadece sound cilgin dans etmelik baska hicbir artisi yok sound da kwndi eseri degil ztn geriye kaldi 0

• Goreve cagrmadilar beni görevde olsam orda olcakdm

0|0
    0|0
  • Yahu bizde gitmeyi isteriz de okuldan stajtan vakit kalmıyor ki arkadaş.

0|0
    0|0
  • Şeytan görsün yüzünü ben gidemicem

0|0
    0|0
  • Rah rah ra ra ra ra
    Rama ramama ah
    gaga ohh lala
    Want your bad romanceee

ama hayır gitmiyorum.

2|0
    0|1
    • Bad romance <3 Hadi ya neden?

• Hmm üzücü :S seneye gelir büyük ihtimal ozaman artık :)

• Eksi veren gerzek çükün kopsun !

• Bende erken giriş :D Sonunda gerçekleşiyor hayalim

1|0
    0|0
Yükleniyor...