Kısa film hakkında yardımcı olabilecekler?

Uzun zamandır üstünde çalıştığım bir kısa film senaryosu var. Filmin konusu , Güney Azerbaycandaki Fars hakimiyeti. Kısa film olarak çekilecek. Size sormak istediğim şu ; konuşma dilinin farsça olmasını düşünüyorum. bu filmin hem ses ve görüntü hem de alt yazı senkronizasyonunu nasıl sağlarım? Türkçe altyazı yazılması gerekiyor, uygun yerlerde uygun müziklerin girilmesi gerekiyor. Bunun için önerdiğiniz iyi bir kurgu film programı var mıdır? Ayrıca da şarkı sahiplerinden de izin alınması gerekir mi? gerekirse bu çok zor çünkü şarkı İranlı bir şarkıcıya ait, iletişim kurmak imkansız gibi bir şey.. Amatörce bir şey olacak tabi ki ama yapabildiğim kadar artık... fazla detay maliyet gerektiriyor :)

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sony vegas pro işini görür

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Pek alakalı değil ama kullanmasını biliyorsan Adobe after effects bence en iyisidir. Bu arada para kazanmak amaçlı videoyu hazırlıyorsan (YouTube vs) bildiğim kadarıyla şarkı sahiplerinden izin alınması gerekiyor, yoksa bir şikayette çok zor duruma düşersin
    http://www.youtube.com/watch?v=xv7ayM0mrls

0|0
    0|0
  • program için genelde ücretli programlar iyi oluyo ama şarkı işi sakat telif hakkı doğar karşıya bence özgün bir anonim parça bulmalısın

0|0
    0|0
  • Beni başrol alsana kisa filmine iyi jön olurum :D

0|0
    0|1
  • 0|0
    0|0
  • Kötü adamı ben oynarim

0|0
    0|0
  • Farsça yapcqğına ingilizce yap eğer filmine ilgi istiyorsan

0|0
    0|0
    • seçtiğim konuyla alakalı olarak Farsça olması gerekiyor, senaryoya göre yani...

• yıılarca kurgu-montaj-designer işi yaptım varsa bir sorun yardımcı olurum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hibçirbilgim yok :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...