Zehr-i Cin filmine giden var mı? Nasıl buldunuz?

Gitmeyi düşünüyorum aslında genelde yabancı filmleri izlerim fakat türk sinemasını da değerlendirmek için izliyorum filmlerini zehr-i cin çıkmış bayağı iddialılar nasıl öneriyor musunuz

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Gitmedim ama cesaret bulsam giderim-_-

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Git eger inli cinli seylere inanmiyosan ama inanmayanlar bile bazi sahnelerde etkileniyo ben yarisini gozum kapali izledim

0|0
    0|0
    • Neden cinlere inmayayım müslümanım ve dinimizde Kuranda bahsediliyor cinler

• O anlamda demedim burada buyuden baska seylerdeen bahsediliyo ve bunlar Kuran da yazilan seylerin tersi bildigin uzere muslumanlikla alakasi yok bu konunun, eger birseye inanirsan o sey seni bulurmus ama inanmaz ve kotu varliklarin sana bulasmiycagini dusunursen onlar seni bulmazmis Allah zaten o kotu cinlere bulasmaman ve ona siginman icin ogutler verir her cumlenizde muslumanim diye belirtmenize gerek yok musluman olanda olmayanda musevi olanda bu kotu varliklarin olduguna inanmakta zaten burada seytandan bahsediliyo izleyince anlarsin.

• Bence sen tefsir ve fıkıh ilmini tam bilmeden fazla yorum yapma. Kuranda büyü de bahsedilmiştir. Peygamber efendimiz (sav) büyü yapılmıştır ve bunun üzerine felak ve nas sureleri indirilmiştir zaten. Her cümlemde demiyorum her cümlemi nereden gördün? sen cine inanıyorsan git demişsin de müslümanım ve cine inanıyorum dedim ben de çünkü müslümanım diyip büyü ya da cinlere inanmamak tuhaf olur insanlar inandıkları dinin şartlarını peşinen kabul ederler çünkü dinler dogmatiktir neyse tartışmaya niyetim yok

• gitmedim gitmek de istemiyorum. itiraf etmeliyim ki korkuyorum

0|0
    0|0
  • Bugün gittim. Çok iyi bazi yerlere bakamadim :) etkisindeyim..

0|0
    0|0
    • teşekkürler yorumun için en kısa zamanda gideceğim ben de salonun yaş ortalaması nasıldı liseli görmek istemiyorum ben pek :)

• Gençler vardi genelde. Unilide liseli de. Amaa bir araa film izlerken liseli 3 4 erkek cıktı gitti güldük arkdslarla :)

• Anladım sağol :)

• Çok iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ya ben gidicem ama yandaş bulamıyorum. Tek başına da izlenmez o film...

0|0
    0|0
    • ben de tek sap gibi gidicem :)

• git valla. bir şey kaybetmezsin. sinemada efektler etkiliyor insanı.

0|0
    0|0
  • aboooo anneee valaha gidemem ben korkarım

0|0
    0|0
  • gittim dabbe 4 cin çarpmasının yanından bile geçemez yine aynı şeyler, çok başarılı değil açıkçası

0|0
    0|0
    • Aslında bu yüzden sordum hep aynı konular işleniyormuş gibi geliyor bana da ama sırf değerlendirmek adına gideceğim

• yok degmez. alakasız gerçeklerle :S

0|0
    0|0
Yükleniyor...