Dexter dizisi hakkında görüşler?

Kimisi sıkıcı diyo kimisi çok iyi sağlam diyor.. konusuna baktım sürükleyici bir konusu yok gibi geldi..

ne diyorsunuz başlamalımıyım yoksa zaman kaybı mı?

Güncellemeler:
arkadaşlar hepinizin değerli yorumları için teşekkür ederim :) kararımı verdim diziye bir el atıcam hadi hayırlısı :))

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

• Ben çok beğendim. Türk izleyicisi genelde hüngür foşurt ağlamalı dizi sevdiği için dexter'ı beğenmeyebilir. Ağır ilerliyor gibi dursa da içinde çok sıkı bir heyecan barındırır. Ayrıca psikolojik açıdan da bakarsan inanılmaz şeyler görüp hissedebilirsin dizide.

0|0
    0|0
    • başarılı bir yorum teşekkür ederim.. daha fantastik tarzı şeylere ilgim var birçok diziyi izledim kimisini beğendim kimisini beğenmedim yarım bıraktım ama bir TWD GOT HIMYM veya two and half man gibi sezon arkasına sezon izletir mi onu öğrenmek istiyorum..

• Ben ilk 5 sezonu indirip izlemiştim. Sezon finalleri hep güzel olurdu. Diğerlerini gün gün takip ettim. Pazartesi geceleri yayınlanıyordu. Salı sınavım bile olsa o gece uyumadan önce yeni bölüm izleyip öyle uyurdum. Çoğu kez dexter veya debra için çok üzüldüğüm ya da kendi hayatımdan bir şeyler hatırlayıp kendime üzüldüğüm olurdu :))

Kızlar Ne Diyor 7

• Bence başla bazılarına saçma gelebilir ama mantıklı dizi yok zaten. Çok sürükleyici bir diziydi severek izledim. Özellikle sezon finalleri muhteşemdi. 1. sezonu ve sezon finalini izlersen devam edersin zaten

0|1
    0|0
  • Aslında heyecanlı bir dizi ben beğenerek izlemiştim.

0|0
    0|0
  • Tek düze diyebilirim hep cinayet hep adam öldürme onun dışında aynı

0|0
    0|0
    • banada öyle geldi işte.. hani muhabbet hep aynı dönüp dolaşıp aynı yere geliyormuş gibi

• İzle bakalım sıkarsa bırak sonra izlersin tekrar

• Basla başla sürükleyici gibi değilmiş tatavasını görürsün sonra

0|0
    0|0
  • Dexter genel olarak aynı. Zamanla sıkabilir. Ama bence güzel dizidir. Bu tarz seviyorsan izlemediysen Hannibal ı öneririm.

0|0
    0|0
  • Heyecanli fakat baslarda yavas ilerliyor birde finali benim icin... pek iyi degildi sahsen cok basit kaldigini dusunuyorum ama yinede cok guzeldir

0|0
    0|0
    • hani dizinin gidişatını 4 5 bölümde anlarsam sıkılıyorum.. örnek veriyorum GOT da neyin ne olucağı hic belli olmuyordu mesela

• hayır canım öyle birşey beklemiyorum tabi ki ama işleniş tarzı yaklaşsın istiyorum :D

• Dedigim gibi ilk basta yavas ilerliyor fakat ozellikle 1. Sezonu bitirirsen birakamazsin cunku asiri guzellesiyor

• Bence zaman kaybı ondan çok daha kaliteli olan diziler var onları bitir sonra dexter olabilir..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Abartılanlardan. Adam öldürüyor her bölüm işte.

0|0
    0|0
  • saçmalık ya. Mantığın almadığı sahneleri var izleme

0|0
    0|0
  • aç izle kardeşim on numara dizi daha doğrusu 9 numara bitirdikten sonra artık gönül rahatlığıyla cinayet işleyebilirsin yakalanma korkusu olmadan

0|0
    0|0
  • dizide zaten dexter in insani ve katil duygularının gitgelini izliyorsun bence kesinlikle izlenmeli

0|0
    0|0
  • Hiç yabanci dizi izlemedim

0|0
    0|0
  • Efsanedir

0|0
    0|0
  • Suana kadar baslamadiysan buyuk bir hata yapmissin

0|0
    0|0
    • hep böyle gidip geliyorum konusuna bakıyorum vazgeçiyorum falan

• çok olumlu yorumlar geliyor başlıycam sanırım :)

• Basla ya baslamaman hata diyorum ben sana izle gozunde super hero olucak dexter tek oldurdugu kisiler yasalarin boslugundan yararlanip serbest kalan suclular :D

• Harikadır. Tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Sağlamdır , türü seviyorsan ama hannibal da tavsiyemdir

0|0
    0|0
    • hannibal çok yavaş ilerliyor.. onun gibiyse işimiz var

• Bu tarz diziler hep öyle fakat dexter da yakalanma , yakalanmama heyecanı var , hannibal da o yok

• Breaking bad izledinmi aga

0|0
    0|0
Yükleniyor...