Ev arkadaşınızın abuk subuk şarkılar dinlemesi sizi rahatsız eder mi?

Malumunuz sıcak yaz günleri kapı pencere açık. Hatta cereyan yapıp kapı kapanmasın diye önüne sandalye, şezlong(?) filan koyuyoruz. Pek muhterem ev arkadaşım da açmış sesi youtube'da ne ki link ve türevi şarkı-şiir varsa dinliyor. Çok iyi niyetli biri olduğumdan son ses açıp sabote etmek de istemiyorum ama dayanamıyorum bu duruma.

Aslında gidip çıkışacam kendisine, kesecem raconu vuracam ensesine ama şurada son iki haftamız kaldı. Kırmak istemiyorum. Yoksa iki çakarım kedi olur.

Onu kırmadan, hiçbir şeye zeval vermeden bu iş nasıl çözülür?

Not: Arada attığı "Allah Allah" nidaları da cabası :(

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• hiç ayrı evde yaşamadım ama düşünüyorumda durum vahim:D bence kendine haksızlık etme ensesine felan patlatmadan kibarca canım güzel allahın cezası oda arkadasım sunu kapat yoksa ben seni kapatıcam de:D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• of benımde basımda vardı bı tane bole sıyası sarkılr falan dınlıyordu sazlı falan kafamı sısırıyordu allahtan gıttıde kurtuldum bıseyde dıyemez ınsan sende ac kendı ıstedgn sarkıyı o kısar sesını

0|0
    0|0
  • bunu degıstıremezsın snde ıstedıgın bır sarkının son sesını ac ve dınle :)

yazık sana.. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Metal ve türkü dışında her türlü tarzı dinleyebilir, sorun olmaz..

Ama yok, ısrar ederse bass gitarla döverim.. Bağlamanın tellerini söker, boğma teli diye kullanırım; ağzımdan salyalar akarak böyle..

İtin, allahsızın tekiyim bu konuda, açık ve net.. Onun dışında çok makul bir adamım ama..

:))

0|0
    0|0
  • Söyle bunu dinlesin. link

0|0
    0|0
  • Nooldu la? Cevap rekoru kırılmış...

0|0
    0|0
Yükleniyor...