Şöyle bol kahkahalı bir İngiliz sitcomu önerebilecek olan var mı?

İngiliz aksanlı dizi izlemezse ölecek hastalığına yakalandım. Allah rızası için bir sitcom yardımsever arkadaşlarım ^^

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Merhaba;

İngiliz dizisi ve de komedi diyince elbetteki Coupling! Herkesin mutlaka izlemesi gereken dizilerden birisi. Hemen her İngiliz dizisi gibi kısa soluklu ama kadın-erkek ilişkileri üzerinde gerçekten fevkalade tespitleri mevcut.

Tam olarak sit-com diyemesek de yine komedi türünde ve hatta bilim kurguyu komedi ile harmanlayan bir diğer efsane dizi ise Misfits. Özellikle orijinal kadronun korunduğu ilk 2 sezonu izlerseniz, kesinlikle pişman olmayacaksınız ;)

0|0
    0|0
    • misfitsi izledim evet bomba bir dizi :D couplingi duymuştum bakıcam teşekkürlr! :D

• Coupling ne komedi idi ya ama zeka gerek. O diziye neden kahkaha efekti koymuşlar anlamıyorum. Tek kötü yanıydı.

• coupling çok iyiymiş 3. sezona geldim valla gerçi her sezon 6 bölüm ortalama :D erkeklerin düşünce biçimini bu kadar iyi yansıtan bir dizi daha izlememiştim :D başarılı.

Erkekler Ne Diyor 4

• Şimdiye kadar izlediğim en iyi iki komedi dizini yazıyorum. İngiliz aksanı yok ama bu iki dizi süper...

1. Scrubs (9 Sezon)
    2. Friends (10 Sezon)

0|0
    0|0
  • How i met your mother izlemedinse öl arkadaşım

0|0
    0|0
  • İngiliz değil ama seinfeld'i çol tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • alt yazı olmadan mı izliyosunuz?

0|0
    0|0
    • ay onu belirtmeyi unutmuşum. ingiliz dizilerini altyazılı izliyorum

• erotik sahneleride var ama izlemeye değğer bence. eğer izler iseniz lurisya ya selamı mı söyleyin olur mu))

• as söylerim :D:D

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...