Eşcinsel evliliğini onaylıyor musunuz?

Eşcinsel evliliğini onaylıyor musunuz?

• Evet
    56% (15)43% (22)47% (37)Oy Ver
  • Hayır
    44% (12)57% (29)53% (41)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Evet bu soru ile de sitedeki ve ülkedeki insanların ne kadar sığ olduklarını kanıtladım
Hadi ben kaçtım sağolun cevaplar için

0|0
9|22

En İyi Kız Görüşü

• Elbette. Milletin aşkına salça ola ola bir hal olduk. İsteyen istediği ile kursun hayatını. N'apalım?

1|3
    1|0

Erkekler Ne Diyor 22

• banane * evlenince benimle mi yatacaklar deyip onayladığım mevzu herkesinde bu mantıkla bakması lazım onaylamayan neyi neden onaylamıyo *

1|0
    0|0
  • Yengesiyle şak yaşayan insanların hayatını ağzı açık izleyenler birden ahlak bekçisi olmuş bakıyorum da. Eşcinsel evlilik onayladığında bunun kimseye bir zararı olmayacak insanların düşününün aksine. Bu bizi birbirimize bağlayacak olan şeylerden biri. İnsanlarda ön yargı ne kadar kalkarsa azalırsa. Bu ülke toprakları içinde ki birlikte o denli kuvvetli olacaktır.

1|0
    0|0
  • benı baglamaz ne yaparlarsa yapsınlar

1|1
    0|0
  • Birbiriyle evlenmek isteyen iki kişi evlenebilmeli

1|1
    0|0
  • Eş cinsel evlilik nedir ya düğünlerine gitsek hangisine ne takacaz çok zor bir durum :D :D

1|0
    1|0
  • isteyen istediğiyle evlenir bence bir sorun yok ama evlat felan ediniyorlar bu gay evlilik yapnlar felan, ilerde çocuk için çok kötü düşünsene hangisine anne felan diyeceksin :D

1|0
    1|0
    • Ben onaylıyorum ama eşcinselliğin doğru olmadığını ve evlat edinmemeleri gerektiğini düşünüyorum boyle bir nesil oluşur çok vahim ama evlenmelerinde sorun yok.

• Yanındaki kız ile yakısıyosunuz )))
    onaylıyorum kadın kadına olanı ama erkek erkeğe yapmak o işi mide bulandırıcı biraz

1|0
    0|0
  • diger insanlarin tercihleri yasayislari beni baglamiyo o yuzden sikinti yok :D

1|0
    0|0
  • Hoş bir durum değil ama kendi seçimleri. Diğer insanları alakadar etmez diye düşünüyorum.

0|0
    1|0
  • Bana ters

0|1
    1|1
  • bu ulkenin insani bunu onaylamadigi icin sığ oluyorsa. senin gibi olmasindan bin kat iyidir birakta sığ olalım..

0|0
    1|1
  • Ne guzel ya herkes birbirine caksin buda resmilestirilsin zaten bu bir hastalikmis yani got * istediginden degil.

0|0
    1|1
  • Toplumun ahlak yapısını etkileyecek ve tetikleyecek eylemleri tastif etmiyorum.

0|1
    1|1
  • Hayır

0|0
    1|0
  • Kim kiminle evlenirse evlensin arkadaş, yasalar eşcinsel evliliğe izin vermiyor diye eşcinsellik mi azalıyor memlekette?

0|0
    0|0
  • lezbiyen evet gay hayır

0|0
    2|1
  • böle soruları nerden bulursunuz anlamam:)

0|0
    1|0
  • Peki bundan sanane.

0|0
    1|2
  • evlenmesine evlensinler ama en az 3 diyo baskan ((:

0|0
    1|0
  • YANINDAKİ SEVGİLİN Mİ

0|0
    0|0
  • onaylamıyorum

0|0
    0|0
    • seni avrupanın kapısından almamak lazım ama medeniyet işte herkese eşit davranmak falan filan

• isteyen istediğiyle evlenmeli bence banane bizene sanane demi ama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Eşcinsellerle ne alıp veremiyor insanlar anlamıyorum kendi tercihleri sonuçta. Evlenme hakkı verilirse sadece evlenme hakları olmuş olur evlenebilirler bunun kimr zararı var ki?

1|0
    1|1
  • Uyun bulmuyorum ahlak anlayisima ters cocuklarimizada iyi ornek olmaz.

1|2
    1|0
  • çok saçma sapkınlığı resmi olarak kabul etmek

1|1
    1|0
  • Hayir

1|1
    1|0
  • hayır.

0|1
    1|0
  • Ben onaylamıyorum. Bir kere gazetede haber okudum. Bir trans kadın 2 kere evlendiğini ve kocalarının bunun ameliyatla kadın olduğunu anlamadığını söyledi. Tamam eşcinsel evliliği tam olarak bu olmuyor ama ben bunu nasıl onaylıyayım nasıl saygı duyayım. Evlenmişsin yıllar geçmiş birde bakıyorsun eşin bir zamanlar hemcinsinmiş. Ben bu kadar özgürlüğe karşıyım.

0|1
    1|0
    • Evliyken yengesine, halasına, dedesine hatta kızına bile kayan adamlar varken
      evlenirken gizliden gizliye sonradan eşcinselliğe merak salıp karısından habersiz eşcinsel ilişkiye girenler varken
      Berdel olayından dolayı evlenen insanlar varken
      tecavüzvülerinle evlendirilen 13 yaşındaki kizlar varken
      Oturup 2 haberden bu olayı eleştirmen yanlış. Kaldı ki eşcinsellik transeksüellik değildir. İki kadının ya da iki adamın anlaşarak evlenmesinden söz ediyoruz.
      Düşünmek fake fotolar koyup erkeklerin ilgisini çekecek nickler almaya benzemiyor sanırım.

• Evliliğin bu hali daha mantıklı geldi sanki

1|0
    0|0
  • Rab onaylamış mı? iğreniyorum tek kelimeyle...

0|1
    2|0
Yükleniyor...